Co na wynos poza pizza ?

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Co na wynos poza pizza ?

Postprzez Taliesin » sobota, 27 mar 2010, 12:37

Hej,

moze sie podzielicie co mozna zamowic na wynos poza pizza + wrazenia kulinarne z konsumpcji
Dobrze jak by telelefon byl lub strona jezeli lokal posiada.
Taliesin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 22 sie 2008, 19:10

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez rizzrazz » niedziela, 13 cze 2010, 17:05

Kolobrzeg jest dziwnym polskim miastem, wszystko prawie zrobione dla turystow i tylko pod tym celem, i w tym jest gastronomia, szybkie zarabianie pieniadze, a zima siedzic w domu. Gastronomia jest fatalna, nie tyle ze nie ma wielu resteuracji, a dobrych trzeba z lupa w reke szukac , a te co dzialaja , jak poprzedny kolega napisal maja na menu tylko pizza, a te inne sa drogie az bezprzesadi( cena dla niemcow), a chyba zadniego mieszkanca kolobrzegu nie chodzi tam .
Na zachodzie sa duzo i rozne resteuracji i dla kazdego, szczegolnie te z otwartem buffetem, klient placi okreslona sume i zje tyle ile moze, jedzenie zdrowe i naprawde duzo wyboru, wtedy trzeba tylko placic oddzielnie za pycia czy alkohol, na wynos tez wozia.
Ja mam dom w kolobrzegu jestem czesto tam ( mieszkam na zachodzie, wczesnie studiowalem w PL) , mysle o zalozeniu taka resteuracje, otwarty buffet, ale tez ala karta, mily lokal, mila atmosfere, miejce na spotykanie ludzie, i mila zaloge, cena jest w miarach mozliwosci na kazda kieszen, dla mnie jest wazny klient i kontakt z ludzmy. problem jest tylko lokal, bo wiadomo taka resteuracja musi lezyc w centrum, a wydzierzawyc lokal w centrum kolobrzeg tak drogo jak w Warszawie.
co wy sadzicie o tym, czy taki pomysl jest dobry w Kolobrzegu?
pozdrawiam i przepraszam za bledow ortograficznych.
rizzrazz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 12 cze 2010, 13:17

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez sailor » poniedziałek, 28 cze 2010, 16:19

powiało pesymizem, i przypomniała się zima, brrr. Na wynos można oczywiście pizze, ale również wszelkioej masci i rodzju przekąski i fastwudy sobie zorganizować. Jeśli chce się zjeśc coś konkretniejszego to albo samemu cos upichcić alo niestety trzeba troszkę więcej zapłacić. Ludzie chcą też coś zarobić przez wakację, bo w zimie wiadomo jak z pracą....
sailor
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 18 cze 2010, 08:29

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez Ace » poniedziałek, 14 mar 2011, 20:23

Wkurza mnie to w tym mieście, bo winnych kiedy jestes glodny, to zazwyczaj za rogiem jest miejsce gdzie mozna nabyc hamburgera, zapiekanke, kebaba, pizze, hotdoga lub co tylko dusza zapragnie, a tutaj to niestety nie dosc ze trzeba sie nachodzic, to i tak mamy ograniczony wybor... no i te ceny, o jakosci nie wspominajac
Ace
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): sobota, 6 mar 2010, 17:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez Didi » czwartek, 17 mar 2011, 08:37

Wiesiu Bella Itali juz nie ma... powstala tam teraz restauracja melonik...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez Didi » wtorek, 22 mar 2011, 22:22

2 krotnie zamawialismy jedzenie z przystani i szczerze... nie polecam...mdłe niedogotowane a porcjach nie wspominajac, do pene z kurczakiem i brokulami 3 kosteczki kurczaka i 1 kawalek brokula wstyd wogole dowozic cos takiego do klienta.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez SzOpEn » niedziela, 27 mar 2011, 00:57

Przystań również odradzam. Jakiś czas temu byłem, ze znajomymi na kebabie . Kebab w bułce i rolo totalna porażka. Bułka zimna, wielkie niepokrojone kawałki suchego mięsa, surówki mdłe. Jednak Kebab na Giełdowej rządzi ;)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Co na wynos poza pizza ?

Postprzez SzOpEn » poniedziałek, 28 mar 2011, 15:48

pomyliłem się, na ul. Dubois ;)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron