Netia - Internet i telefon

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Netia - Internet i telefon

Postprzez Wald » czwartek, 12 lis 2009, 11:19

Rozpatruję możliwość zainstalowania sobie łącza internetowego i telefonu w Netii (na łączach TP SA). Słyszałem jednak wiele sprzecznych opinii na temat tej firmy. Bardzo często różne oceny związane są z konkretnymi miejscowościami. Nie wiem, jak to wygląda w Kołobrzegu? Tych, którzy mają łączę internetowe Netii bardzo proszę o wpis z oceną tej firmy. Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę, dlatego wolałbym najpierw skonsultować tę sprawę z ludźmi znającymi tę firmę z autopsji.
Ewentualnym konsultantom z góry dziękuję!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Re: Netia - Internet i telefon

Postprzez r00t » czwartek, 26 lis 2009, 15:54

Netia = TPSA, przecież w większości przypadków ("tak zwana ostatnia mila") do świadczenia usług używają "kabelków" TP. Jak lokalnie coś nawali w TP to w Netii też nie będzie "netu".
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Netia - Internet i telefon

Postprzez Wald » niedziela, 29 lis 2009, 19:52

Trochę rzeczywiście jest narzekań na "Netię"! A to trudno się dodzwonić, a to marne kompetencje konsultantów, a to odsyłanie od Annasza do Kajfasza... Ja umowę zamierzałem podpisać przez Internet, więc wypełniłem zgłoszenie. Kilka dni później przyszedł do mnie ich kurier z umową, którą miałem podpisać na poczekaniu, a on ją zabierze. Dawał mi na to max 10 minut... Podziękowałem więc. bo nie zamierzałem kupować kota w worku. Kilka dni potem znów pojawił się inny kurier z tym samym, ale go też odesłałem. Pod drzwiami domu znalazłem reklamę, że "Netia" ma swojego przedstawiciela w Kołobrzegu. Poszedłem więc tam i zdecydowałem się na podpisanie umowy. Mogłem ją sobie spokojnie przeanalizować, a nie na łapu-capu. No i w przypadku jakichś problemów wiem, że mogę sobie pójść do ich przedstawiciela i wiercić mu dziurę w brzuchu, a nie marnować czas na telefoniczne "przekomarzanie" się z niekompetentnymi konsultantami z ich BOA.
Teraz czekam na następny ruch "Netii". Umowa będzie obowiązywała od 1 lutego, bo do tego czasu mam umowę na "Neostradę".
Aha! Będę miał internet 8Mb. Tak jest w umowie. No i naprawdę przystępna cena. O wiele niższa, niż w TP SA. Dałem się więc skusić...
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron