Strefy uzdrowiskowe w KG.

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Strefy uzdrowiskowe w KG.

Postprzez Meeta » środa, 19 sie 2009, 20:05

Witam.
Czy zna ktoś odpowiedź na pytanie: Jak w Kołobrzegu kształtuje się procentowy udział terenów zielonych w poszczególnych strefach uzdrowiskowych Kołobrzegu?
Szukałem w internecie, w książkach, w ustawach. Szukałem, czytałem... bez skutku. Wedle ustawy sytuacja ogólna ma się tak:

-strefa uzdrowiskowa „A”- nie mniej niż 75% udziału terenów zielonych,
- strefa uzdrowiskowa „B”- nie mniej niż 55% udziału terenów zielonych,
- strefa uzdrowiskowa „C”- brak określenia udziału terenów zielonych, jednak określona konieczność zachowania terenów przyległych do strefy uzdrowiskowej w stanie nie naruszającym jej walorów krajobrazowych, klimatycznych, oraz ochronnych dla zasobów złóż leczniczych.


Tak mówi Ustawa z dnia 28 lipca 2005 r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych, jednak jak konkretnie ma się sytuacja w Kołobrzegu? Jest ktoś w posiadaniu tych danych, bądź wie, gdzie można je zdobyć?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje i podpowiedzi.

Pozdrawiam oczywiście ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron