Kołobrzeg-Służba Zdrowia

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Kołobrzeg-Służba Zdrowia

Postprzez Martius » sobota, 1 sie 2009, 09:25

To że pogotowie nie ma ochoty jeździć do pacjentów z 41 stopniową gorączka nie możliwą do zbicia rozumiem (gorączka nudności dreszcze potliwość ciała ból )
Proszę państwa na ch... mam płacić podatki gdy pogotowie odsyła mnie do przychodni , pan w przychodni prosi o telefon za godzinę - :!:
---
A dziś to już mega przegięcie proszę się udać do lekarza
Waryńskiego ma nagrane na sekretarce iż przyjęcia odbywają się na Łopuskiego - ok " Telefonicznie tak lekarz jest cały czas "
Na miejscu Lekarza ni ch... ja nie ma . :!: Pojechał do dziecka - Rozumiem naprawdę , ale czy nikt go nie powinien zastąpić ?
Co mnie obchodzi argumentacja pani na łopuskiego są w domach zmęczeni po pracy , ludzie opamiętajcie się może za mało zarabiacie jeszcze co ?
ile chcecie 2 , 3 tysiące podwyżki i tak będziecie lecieć w c... po całości jak zawsze .

Czy w 50 tys mieście w sezonie z terenami gminnymi 100-120 tys osób jest jeden lekarz ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Kołobrzeg-Służba Zdrowia

Postprzez Generał » sobota, 1 sie 2009, 15:34

Pisałem już kiedyś o tym, ale wtedy czytający mieli to gdzieś.
Na CAŁY powiat kołobrzeski jest JEDEN lekarz pełniący dyżur stacjonarny na Łopuskiego i wyjazdowy na teren powiatu.
Kontrakt zawarty z NFZ nie przewiduje zastępstwa na czas jego nieobecności.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Re: Kołobrzeg-Służba Zdrowia

Postprzez Martius » sobota, 1 sie 2009, 15:57

Bardzo krotko ale ktoś za tą sytuacje powinien dostać po dupie .
Bo z mojej strony na poście się nie skończy .


P.s Na wała chwalić się na łamach gazet kuchnią za dwa miliony złotych jak lekarzy brak .
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron