Zespół, Orkiestra weselna

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Zespół, Orkiestra weselna

Postprzez dankul » piątek, 26 cze 2009, 18:58

Szukam sprawdzonej kapeli, która ma doświadczenie w przygrywaniu na weselach. Sprawdzona to taka, która potrafi rozbawić gości, łączy pokoleniowe style muzyczne, nie upije się w trupa, ani godzinami nie będzie konsumować posiłków tak aby goście sami musieli organizować sobie muzykę puszczając CD. Poszukuje kogoś zaufanego, kogo możecie polecieć z własnego wesela, bądź udanej imprezy znajomych, na których bawiliście się rewelacyjnie.
Proszę o info kontaktowe, numer, stronę, może kilka słów opisu
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zespół, Orkiestra weselna

Postprzez dankul » piątek, 26 cze 2009, 22:08

Kapela musi być żywiołowa z werwą, i nie może "jechać" z podkładu na "syntetyzatorku" a wokal niewzruszenie, nieugięty taki sam przez całą imprezę nie zmienny przez cały repertuar. W takim razie wolałbym Dj, który mógłby okazać się lepszym wodzirejem. Wiadomo trzy pokolenia spotykają się na jednej uroczystości i bardziej uniwersalna według mnie jest kapela i muza na żywo. Jednak słuchając niektórych muzycznych port folio kapel weselnych zastanawiam się czy nie pomylili imprezy radosnej, jaką jest przyjecie weselne z pogrzebem, i do tego za taką kasę.
Ludzie pomocy, może znacie dziarską, żywiołową ekipę, która i gra poprawnie i wokal ma na poziomie i do tego świetnie kreuje i prowadzi zabawę, aby dobrze się bawić a nie zasypiać przy stołach!
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zespół, Orkiestra weselna

Postprzez dankul » wtorek, 30 cze 2009, 17:41

Wiecie, że nie sądziłem ze kapela to taka ciężka sprawa, i terminy z blisko rocznym wyprzedzeniem trzeba rezerwować. Natrudziłem się troszkę, to, co najbardziej chciałem zajęte, wybrałem kompromis, ale cieszę się, że miałem jeszcze możliwość takiego wyboru. Może dla ułatwienia przyszłym organizatorom przyjęć weselnych wstawie kilka linków. Jak ktoś też ma taką możliwość to bardzo proszę.

polecony przez Didi

faworyt ale terminy zaklepane lata świetlne do przodu















Może ktoś bawił się przy akompaniamencie któregoś z zespołu i może polecić bądź ostrzec to proszę.
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron