Właściciele piesków i ogromnych psów.

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Właściciele piesków i ogromnych psów.

Postprzez Oscar » środa, 17 cze 2009, 10:40

Oto przykład z królewskiego miasta Krakowa. Szczegóły :

http://wiadomosci.onet.pl/2681,1991316, ... kalne.html

Natychmiast wprowadziłbym w Kołobrzegu takie kary. Może wreszcie poszliby po rozum do głowy niektórzy właściciele psów.
Trawniki, piaskownice... zafajdane. A spróbuj się odezwać... gdyby mieli pistolet, natychmiast pewnie zastrzeliliby... jak psa.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: Właściciele piesków i ogromnych psów.

Postprzez astic » poniedziałek, 22 cze 2009, 06:21

Fakt, pomysł i dobry. Trzeba jednak wziąć pod uwagę że przykład musi być nie tylko dla właścicieli psów ale i władz miasta. Jeżeli nie będzie wybiegów dla psów ( nie mówię o nawet chyba nie prowizorce na rzecznej ) jeżeli pojemniki na specjalne woreczki będą wiecznie puste i w końcu nie będzie gdzie wyrzucać odchodów naszych pupili tak długo nie ma sensu w ogóle zaczynać namawiać ludzi na sprzątanie.

P.S.
Tak mam psa i nie sprzątam po nim z w/w przyczyn.
* wyprowadzam go na łąki koło Budzistowa tak żeby nikt mnie nie posądził o zanieczyszczanie piaskownicy !
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Re: Właściciele piesków i ogromnych psów.

Postprzez osksob93 » wtorek, 23 cze 2009, 14:06

To jest naprawdę super pomysł. Tylko jedynym problemem jest mała ilość DOG STATION. Jest ich parę w centrum i na Chodkiewicza. A inne miejsca w Kołobrzegu. Nikt nie będzie biegał z odchodami po mieście, aby znaleźć DOG STATION. Jakby było ich więcej nie mam nic przeciwko temu pomysłowi. Czekamy panie prezydencie .......
osksob93
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 10:33

Re: Właściciele piesków i ogromnych psów.

Postprzez report5 » wtorek, 30 cze 2009, 08:21

po raz tysięczny - ale dobrze
Avatar użytkownika
report5
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2008, 08:50


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron