Promocja Kg - pomysly :)

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez KAROLLA » środa, 27 sie 2008, 21:02

Avatar użytkownika
KAROLLA
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 9 maja 2008, 20:12

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez ewe » niedziela, 7 wrz 2008, 14:54

Niestety promocji K-gu nie ma i nie było.I jak widać udzie zajmujący sie promocją w naszym mieście nowych pomysłów nie mają . Za grubą kasę powstała jakaś "strategia" promocji miasta , ale chyba nikt, poza jednym radnym Dąbkowskim się nią nie zachwyca. Bo tak naprawdę to niczego nowego ona nie wskazuje , poza tym co już jest. Nie ma tam poza wymyślaniem nowych haseł o klimatycznym K-gu, niczego ekstra, takiego dobrego kierunku w którym to miasto mogłoby iść. Zresztą kto zna kierunek rozwoju ? Czym chcemy byc uzdrowiskiem czy wczasowiskiem ? Ciągle coś sie przebąkuje o łączeniu tych "funkcji" miasta. Ale jak do tej pory robi się wiele aby uzdrowiskiem nie być / jak choćby zła reklama pewnego profesora, zmiany stref, itd./. I jednocześnie zrobiono wiele aby wczasowiczów odstraszyć / j.w. napisano opłaty, wysokie ceny , brak rozrywek./
Całe szczęście , że to miasto zostało już dawno wypromowane i obecna tzw"promocja" nie jest tego w stanie ani zepsuć ani polepszyć.
P.S. 1.Wypowiedź jednego z "zachodnich" burmistrzów podobnych miast jak nasze: musimy zbudować jeszcze wiele darmowychparkingów przy plażach / a zaznaczę ,że mają już ich na ponad 1000 aut./
2 . Cena toalet w Niemczech i dalej ,albo gratis albo 0,30 centów , w Kołobrzegu 0,50 lub drożej - 2zł.
To tak w skrócie i z grubsza.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez Akuk » wtorek, 9 wrz 2008, 13:24

Postanowiłem się podzielić z Wami moim skromnym zdaniem. Mianowicie moim pomysłem jest stworzenie FILMU z tematyką przykładowo sportów ekstremalnych w Kołobrzegu z dokładnym przedstawieniem postaci miasta itp. Może to by zdało egzamin reklamowania po części naszego miasta.

pozdrawiam.
Akuk
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2008, 13:20

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez cushu » wtorek, 9 wrz 2008, 17:56

A jakie są sporty ekstremalne dla emerytów? :wink:
Słyszałem ze srebrnego ekranu, że nowa strategia jako grupę docelową promocji zakłada dziadków z wnuczkami.. a ich, to nawet wiadomość o blokach bez wind mogłaby odstraszyć, nie mówiąc już o rzeczach naprawdę ekstremalnych. Teraz będziemy się promować wmawiając ludziom, że zimne morze i gówniana pogoda jest dobra dla zdrowia i hartująca, bo przecież nawet dziecko wie, że to co zdrowe nie zawsze jest smaczne. Tylko kiepsko to widzę, żeby ludzie nie okazujący skłonność sadomasochistycznych (tak, sado - na wakacje jedzie się przecież z rodziną) płacili gruby hajs za cierpienie i ból. A kto się kąpał w tym roku (nie licząc końca sierpnia) wie, że kąpiel w kołobrzeskim Bałtyku boli :lol:
Nie czytałem polityki promocji, ale też nie usłyszałem (za wyjątkiem turystyki ślubnej) niczego nowego, czego nie byłoby w audycie turystycznym. Tam jak byk stoi wielkimi literami, że ciekawym pomysłem na kierunek promocji byłoby mówienie ludziom, że zimny klimat ze zmienna pogodą wzmacnia organizm. Dlatego 40 tys. to trochę dużo za coś, co już się ma.. ale nie wiem, nie czytałem, może jest tam ukryty jakiś czarny koń, czy ślepa kura - już nie pamiętam jak to było w tym przysłowiu :roll:
Nie sądzę, żeby emeryci dali się nabrać na to więcej niż jeden raz. Dla mnie bardziej przekonujące jest głośne mówienie o naszych mankamentach jako o plusie, do ludzi, dla których to może być faktycznie na rękę, a nie wmawianie wojennych mądrości, że "ból jest dobry - jeśli go czujesz, znaczy że żyjesz". Da się to sprzedać, ale czy tak ludzie chcą spędzać wakacje? Wiadomo, że w Kołobrzegu ciągle wieje. Wychodzenie z tą informacją do osób uprawiających sporty wodne związane z wiatrem wydaje się bardziej uczciwe, niż wmawianie biednym staruszkom, że trochę piździ, ale dzięki temu jest ciągła wymiana powietrza i lepiej się oddycha :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez Wald » poniedziałek, 13 paź 2008, 17:32

Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez cushu » wtorek, 14 paź 2008, 03:49

Czyli że armia zawodowa będzie się specjalizować w rozśpiewanych tournee, a nie w walce?
I że jeden będzie siedział całe życie w okopie na jakimś zadupiu kuli ziemskiej, a drugi
podskakiwał wydając pierdowate dźwięki paszczą.. a na koniec dostaną taką samą kasę
i kilka krzyży w podzięce?
Może i śpiewają żołnierze piosenki.. może i nawet ktoś kiedyś wymyślił nazwę dla tego
międzynarodowego gatunku.. coś jakby... propaganda..
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez Didi » wtorek, 14 paź 2008, 08:27

Najlepsza promocja dla miasta to toalety publiczne na dworcu i w mieście po 2,5 za siusiu
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez Wald » wtorek, 14 paź 2008, 14:22

Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Re: Promocja Kg - pomysly :)

Postprzez cushu » środa, 15 paź 2008, 16:20

Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Poprzednia strona

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości