Gdzie ścieżka zdrowia?

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Gdzie ścieżka zdrowia?

Postprzez Wald » środa, 28 maja 2008, 16:42

Zdaje się, że władcy miasta obiecywali budowę ścieżki zdrowia w parku nadmorskim... Miała powstać do czerwca. Dzis jest jeden z ostatnich dni maja, a obietnica jest tylko pustosłowiem. Nie ma ścieżki! Posiadanie takiego obiektu podobno jest warunkiem utrzymania przez miasto statusu uzdrowiska? Co się stało z ta obietnicą?
Zresztą, obecne władze miasta z prezydentem Gromkiem na czele coraz bardziej zaniedbują miasto. O niebo lepiej było za poprzedniego prezydenta... Teraz nic prawie dobrego w mieście się nie dzieje. Jest jakiś marazm! Myślałem, że zmiana prezydenta wpłynie dodatnio na wizerunek miasta, liczyłem że PO będzie lepszym zarządcą miasta, a jest o wiele gorzej!
Co by nie mówić, prezydent Bieńkowski był o wiele bardziej rzutki i znacznie bardziej też komunikatywny.
Nie mam wyrzutów sumienia, że nie poszedłem głosować w drugiej turze wyboru prezydenta. Jeden był z niewłaściwej dla mnie opcji politycznej, a drugi był taki nijaki. I takim też jest porezydentem!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Re: Gdzie ścieżka zdrowia?

Postprzez Deja Vu » niedziela, 1 cze 2008, 21:21

Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:


Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron