Wszyscy na jednego...

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Postprzez kraall » środa, 5 kwi 2006, 15:54

kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Postprzez Vin » środa, 5 kwi 2006, 20:47

Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Eureka » czwartek, 6 kwi 2006, 09:17

Eureka
V.I.P
 
Posty: 487
Dołączył(a): środa, 9 lis 2005, 10:32

Postprzez Foreigner » czwartek, 6 kwi 2006, 09:26

Foreigner
Weteran
 
Posty: 549
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 14:30

Postprzez Vin » czwartek, 6 kwi 2006, 09:44

Foreigner może Ty mu kupisz.
Drażni mnie Twoja upierdliwość i chamstwo.
Napisz konkretnie co Ci się nie podoba, a nie wyskakujesz wiecznie z takimi tekstami.
Rozumiem od czasu do czasu, ale Ty cały czas tak piszesz.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Foreigner » czwartek, 6 kwi 2006, 17:46

Sorkas Vincenta plyta mi sie zaciela. Poza tym nie trwaie goscia i jego metod. Wciska ludzikom ciemnote, jak on to nie walczyl o budzet. Jakie to on dla nich poprawki do budzetu naniosl zeby tylko spelnic ich marzenia. Typowka przedwyborcza, az chce sie pawiowac. APopiera to wysztko dochodami z sprzedazy lotniska ktorego i tak bnie uda mu sie sprzedac bez planu przestrzennego zagospodarowania. Gratulacje panie prezydencie. Odlicz od tego budzetu co jest teraz 30 mln zlotych i policz ile beda musieli wziac kredytu badz ciac koszty. No, ale to bedzie juz po kampanii wyborczej na prezydenta miasta.
Foreigner
Weteran
 
Posty: 549
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 14:30

Postprzez BLAaa » czwartek, 6 kwi 2006, 18:38

Długi, w zasadzie nie musimy się licytować. Każdy z nas ma jakąś wiedzę i na niej opieramy swoje sądy. Różnica polega na tym, że ja to co się wydarzyło intrpretuje jako zaangażowany polityk, a Ty jako zorientowany, ale jednak obserwator z zewnątrz i komentator. Stąd być może emocje przeze mnie przemawiające, tym bardzij, że były rzeczy, na których bardzo mi zależało.
Nie wiem czy PO podjęło uchwałę w sprawie głosowania swoich radnych. Po prostu nie wiem. Na pwno Zarząd Miajski SLD uchwały zobowiązującej radnych naszego klubu nie podejmował.
Może powiem coś nipopularnego, ale głosowanie nad budżetem osobiście traktuję jako głosowanie polityczne! Zważ, że ani razu publicznie nie zaprzeczyłem temu.
Prezydent mógł uznać, że w grudniu budżet ni jest wymarzony. Ale uważam, że wtedy klimat do uchwalenia go w tamtej i obecnej wersji był. Uważam, że błędem prezydenta było tak późne zorganizowanie spotkań osiedlowych i tak późne zebranie wniosków mieszkańców (to podobno spowodowało autopoprawkę prezydenta do budżetu). Należy zadać pytanie, gdzie wcześniej były Zarządy Osiedli, które też mogą wnioskować do budżetu na etapie jego konstruowania. Ale mnijsza z tym.
Niedawno stwierdziłem, że taki wstrząs przydał się i Radzie i prezydentowi i lokalnej polityce. Wszyscy wyciągnęli z niego wnioski.
Wszyscy też z tej sytuacji chcą wyciągnąć dla sibie jak najwięcej i tu się Długi z Tobą zgodzę, że ja rónież. Dlatgo, że zmieniłem punkt widzenia jeżeli chodzi o pozycjonowanie budżetu, jako instrumentu polityki społecznej w lokalnym systemie samorządowym.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Eureka » czwartek, 6 kwi 2006, 19:21

Eureka
V.I.P
 
Posty: 487
Dołączył(a): środa, 9 lis 2005, 10:32

Postprzez BLAaa » czwartek, 6 kwi 2006, 21:18

Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Eureka » piątek, 7 kwi 2006, 09:21

Eureka
V.I.P
 
Posty: 487
Dołączył(a): środa, 9 lis 2005, 10:32

Poprzednia strona

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron