Strona 1 z 299

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 13:19
przez Sylwia
super, super, super fryzurka :D

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 13:24
przez Sylwia
eee... ja podziękuję. To podoba mi się jedynie u kogoś ;)

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 13:34
przez kulA
kurde myslalem ze to ja bede pierwszy, jakbym sie stawil w toruniu to by mnie olka golila, ale prawdopodobnie jeszcze w maju sie tam stawia co oznacza ze w maju bede mial irokeza :P

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 13:39
przez Sylwia
no właśnie... nie lepszy krótszy i bez... żelu? :)

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 13:45
przez kulA
WZT napisał(a):A masz z czego posatwic??????
Ja zapuszczalem przez 2 miechy i moj ma 10 cm....
I jak go bedziesz chcial postawic to kup kilogram cukru-bardzo jest potrzebny :D :P

ja chcialem raczej krotszego, zreszta ja tez nie obcinalem wlosow od jakis dwoch miesciecy, jeszcze miesiac i bedzie git, no bo ja swojego raczej nie mam zamiaru stawiac, no moze okazyjnie

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 15:50
przez kulA
WZT napisał(a):jesli bedziesz z nim chodzil rozlozonym to bedziesz troche debilnie wygladal-lepiej go nie rozladac tylkoo miec go w jednym kawalku-jak zesaknuje zdjecie to tobie pokaze....

sorki ale wg mnie to debilnie sie wyglada jak sie non stop paraduje w postawionym irokezie, to takie kinderowe, irka stawia sie na specjalne okazje

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 20:43
przez Morland
Fajna fryzura, tylko trochę za "rzadka".. wolę kiedy w irokezie nie ma takich odstępów.. tylko szkoda, że mi na coś takiego by nie pozwolono..

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 22:01
przez keeper
Dwa zdjęcia i 12 postów o....ekhm.. :|

PostNapisane: wtorek, 26 kwi 2005, 22:11
przez ZAINTERESOWANA
Mi się fryzurka podoba, choć na codzień nie chciałabym mieć takiej... :super: Czekam na ciąg dalszy... :spoko: