Strona 1 z 113

studenci!!!! co tam u was?

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 12:18
przez Agnes
nom wiec moze reaktywacja tego tematu....studenci z Kołobrzegu , nom i ci co dojezdzaja :P co tam u was? jakies zaliczenia , prace? ogolnie jak sie podoba itp :]

studia to piekna sprawa :drunk:

u mnie hmm,. wlasnie przyjechalam na weekend odwiedzic rodzinke,. na uczelni jak narazie luz, wkoncu juz po sesji :brawo: :jupi:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 14:51
przez M@dF
Jest super. Czwarty rok to fajna sprawa, szczegolnie gdy sie jest na urlopie dziekanskim :D

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 14:59
przez Agnes
no tak student niepraktykujacy...to dopiero zycie :wink:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 15:02
przez yennefer
Agnes, nie przypominaj mi slowa "praca", bo wisi to nade mna juz od jakiegos czasu :? :? :?
otoz mam 2, w porywach 3 weekendy na napisanie pracy rocznej, gdzie stan aktualny - jak dotad stron 0 :lol:
ale wciaz jestem dobrej mysli :zdziwko: - ahh te zludzenia i nieustajaca sklonnosc do oszukiwania samej siebie :lol:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 16:45
przez kazió
znowu chca mnie z Dsu wywalic, o co chodzi tym ludziom... :shock:

pieprzyc studia, ide na ryby

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 18:30
przez Kalynka
Chcialam sie dowiedziec czy mamy na forum moze jakichs studentow z Torunia/Wroclawia/Warszawy? :o Ktorzy mogliby byc zrodlem informacji dla mnie w pewnych formalnych kwestiach dotyczacych uczelni..

Bede weri dzwieczna. :wink:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 19:11
przez Agnes
yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 19:15
przez black-_-heart
Spędziłem sylwka z ziąąąmami ze Szczecina w ich Akademiku... [beeep] nie moge się już doczekać aż pójde na te jeb[eeep] studia :- DD

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 19:38
przez tomek
heh prawie 4 miechy nie byłem w Kołobrzegu 1 sesja już minęła, mam tydzień wolnego nareszcie zobacze znajomych :lol:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 21:30
przez yennefer
Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:

PostNapisane: niedziela, 13 mar 2005, 22:40
przez Agnes
yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:


taaaa zlocik sie szykuje siostro ...i to moze akurat w rocznice naszego pierwszego razu :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: piątek, 18 mar 2005, 20:21
przez Nemo
Agnes napisał(a):
yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a):yen widze ze znow sie oszukujesz. przypominaja mi sie czasy matury :P

wciaz pusto w glowie a dni mijaja :lol:

ale spoko bedzie dobrze...a tymczasem po sesji czas sie napic studenci :beer:


oj tak tak, tylko teraz to jeszcze bardziej nasilone - na studiach wlaczyl mi sie mega len :lol: :lol:
a teraz znow swieta sie zblizaja wiec przydaloby sie kolejne oblewanie sesji :lol:


taaaa zlocik sie szykuje siostro ...i to moze akurat w rocznice naszego pierwszego razu :lol: :lol: :lol:


Cze a o mnie to zapomniałyscie???!! ;)
jaki zlocik?? jak studencki to jestem za a nawet bardzo za!! :lol:
u mnie nuda jak narazie sie lenimy ale czuje ze od kwietnia to tak fajnie nie bedzie...niestety!
pozdro dla zawsze pamietajacego Neel'a!!! ( ale wazelina!! :lol: ;) )
ps Yenn odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostNapisane: piątek, 18 mar 2005, 20:57
przez yennefer
Nemo napisał(a):
Agnes napisał(a):
yennefer napisał(a):
Agnes napisał(a): Cze a o mnie to zapomniałyscie???!! ;)
jaki zlocik?? jak studencki to jestem za a nawet bardzo za!! :lol:
u mnie nuda jak narazie sie lenimy ale czuje ze od kwietnia to tak fajnie nie bedzie...niestety!
pozdro dla zawsze pamietajacego Neel'a!!! ( ale wazelina!! :lol: ;) )
ps Yenn odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


heheh ja wiedzialam, ze ciebie to nie trzeba namawiac :lol:
poszukaj tematu o zlocie (lany poniedzialek - to juz chyba stanie sie tradycja :wink: )
a ja zabieram sie za pisanie pracy rocznej...zabieram, zabieram i jakos zabrac sie nie moge :mlotek: :placze:

(dostalas PW??)