studenci!!!! co tam u was?
nom wiec moze reaktywacja tego tematu....studenci z Kołobrzegu , nom i ci co dojezdzaja
co tam u was? jakies zaliczenia , prace? ogolnie jak sie podoba itp
studia to piekna sprawa
u mnie hmm,. wlasnie przyjechalam na weekend odwiedzic rodzinke,. na uczelni jak narazie luz, wkoncu juz po sesji

co tam u was? jakies zaliczenia , prace? ogolnie jak sie podoba itp
studia to piekna sprawa
u mnie hmm,. wlasnie przyjechalam na weekend odwiedzic rodzinke,. na uczelni jak narazie luz, wkoncu juz po sesji



- ahh te zludzenia i nieustajaca sklonnosc do oszukiwania samej siebie
Ktorzy mogliby byc zrodlem informacji dla mnie w pewnych formalnych kwestiach dotyczacych uczelni..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!