Strona 1 z 102

1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 18:27
przez Morland
Jako, że Uri jest nieobecny, postanowiłem kontynuować rozpoczętą przez niego na starym forum ideę prowadzenia tematu dla koperników :) Tutaj możemy wpisywać różne uwagi i przemyślenia odnośnie naszej kochanej szkoły :) Wiem, że to już nie będzie to samo, ale temat musi być, co by powiedział Kopernik...

Re: 1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 18:45
przez MeYa
Morland napisał(a):Jako, że Uri jest nieobecny, postanowiłem kontynuować rozpoczętą przez niego na starym forum ideę prowadzenia tematu dla koperników :) Tutaj możemy wpisywać różne uwagi i przemyślenia odnośnie naszej kochanej szkoły :) Wiem, że to już nie będzie to samo, ale temat musi być, co by powiedział Kopernik...





teraz to juz Kopernik się w grobie przewraca patrzac na to co sie dzieje w tej szkole :drunk: hehehe :lol:
a temat musi byc...
czyzbys juz sie przyzwyczail do nowego wizerunku forum drogi Morlandzie?

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 19:01
przez Morland
Przyzwyczaić się nie przyzwyczaiłem. I długo się nie przyzwyczaję. Ale innego forum nie ma. Czy nam się to podoba, czy nie, jesteśmy skazani na obecne :(

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 19:47
przez Genesius
[glow=red][/glow][shadow=cyan][/shadow]a co sie dzialo w szkole ostatnio bo mnie dawno nie bylo, cos ciekawego??

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:51
przez Peny
w szkole jest beznadziejnie! jutro mam trzy lekcje, w tym jedo okienko :shock: :x

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:55
przez kamila
Peny napisał(a):w szkole jest beznadziejnie! jutro mam trzy lekcje, w tym jedo okienko :shock: :x

beznadziejnie? pffff... pleci głupoty :twisted: jest bosko... moze dlatego, że te serca zdjęli i jakoś lepiej się czuje :suchy:

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:59
przez kawon
Nie moge sie przyzwyzcaic do 45minutowych lekcji. Przez 3 dni bylo tak fajnie... :/

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:02
przez RaCiK
Już niedługo koniec roku szkolnego dla maturzystów.
Nie będę musiał patrzeć na niektóre GĘBY w tej szkole!

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:06
przez Peny
RaCiK napisał(a):Już niedługo koniec roku szkolnego dla maturzystów.
Nie będę musiał patrzeć na niektóre GĘBY w tej szkole!

hehe :P fajnie.. jeszcze 35 dni liczac z jutrzejszym...a pozniej matura...
Ja zaczynam 18.04 jezykiem niemieckim :wow: :shock:

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:21
przez Y.Eternity
Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:23
przez Peny
Y.Eternity napisał(a):Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:

ehh.. poczekaj.. juz niedlugo.. :drunk: :drunk:

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:29
przez MeYa
Y.Eternity napisał(a):Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:


to sie lepiej postaraj zebys nie musiala za rok tego samego pisac w tym samym temacie :mg:
ja tez zaczynam 18.IV dokladnie o godzinie 12:50 wchodzęna egzamin ustny z języka niemieckiegomi odpowiadac bede przed zacna komisja w osobach p.Kazimierskiej i p.Lipskiego i kogos jeszcze tylko zapomnialam kogo :D

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 21:32
przez Morland
Lubię moją szkołę, lubię dwie godziny polskiego w piątki, lubię ludzi z mojej szkoły, lubię zmianę podręcznika do biologii na częśc drugą i przerabianego materiału, co pozytywnie wpłynie na moją dalszą edukację w zakresie tego przedmiotu i lubię weekend, który jutro się rozpocznie :P