Strona 1 z 48

2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 17:24
przez gapcio
Czyli tak jak wyżej temat już dawno rozpoczęty przez Sailora ....

Ostatnim motywem było spotkanie "Gromkowiczów" tylko pytanie dlaczego przyszło nas tak mało ... ??

Re: 2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 17:26
przez MadziUlka
gapcio napisał(a):Czyli tak jak wyżej temat już dawno rozpoczęty przez Sailora ....

Ostatnim motywem było spotkanie "Gromkowiczów" tylko pytanie dlaczego przyszło nas tak mało ... ??



mnie nie było w ogóle w sql więc chyba wybaczycie mi moja nieobecność na spotkaniu.....

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 17:28
przez propet
O [beeep eng.], a wiedziałem ze cos miałem dzisiaj zrobić..... :x

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 18:22
przez filomata
Ciekawie, ciekawie było :D Ludzie troche nie dopisali ale cóz :P

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:15
przez Agunia
Magnus napisał(a)::) Było fajnie>>> :drunk: ale nie było Picia :P :spoko:


bo nie przyniosłeś :P

takie pytanko... jakim cudem słonkokg byłaś na spotkaniu a ja Cię nie widziałam?

propet: wiedziałam, że Tobie to jednak trzeba by było przypomnieć, no ale cóż..... zapomniałam to zrobić :P

ogólnie to było nieźle, ale następnym razem miejmy nadzieję, że pojawi się więcej ludzi :)

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:35
przez McCool
ooo spotkanie.. poszedlbym sobie i was z checia po twarzy zobaczyl.... ale mi nie pisane spotkania, zloty i innego rodzaju zabawy, bo nadal - podobnie jak Jery - leżę zdechły w domq... ale przeciez zawsze chyba mozna powtorzyc cala impreze ;) no chyba ze składkowe macie :P

PostNapisane: czwartek, 10 mar 2005, 20:39
przez Agunia
darek.kg napisał(a):ale przeciez zawsze chyba mozna powtorzyc cala impreze ;) no chyba ze składkowe macie :P


no chyba można :P jakoś się jeszcze z tym dogadamy.....
a składkowe.... jak tak bardzo chcesz to dla Ciebie może być :D