FLIPERY, ATUOMATY DO GIER piszcie gdzie jakie maszyny stoja

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

FLIPERY, ATUOMATY DO GIER piszcie gdzie jakie maszyny stoja

Postprzez marcinkg » niedziela, 10 paź 2010, 12:35

witam

Zakladam taki watek bo podobnego nie widzialem nigdzie, mysle ze mozemy tutaj pisac w co kto lubi grac,w co by chetnie zagral, gdzie stoja jakie automaty (nie chodzi mi o hazardowe) ale flipery, samochody itp to co mozna w salonach gier spotkac. Miejsca gdzie stoja nie konieczcnie w kolobrzegu ale tez w poblizu koszalin, lub mniejsze miejscowosci.

Osobiscie mocno mnie interesuja flipery piszcie gdzie jakie tytuly stoja chetnie odwiedze zeby pograc, jakby ktos mial nawet do sprzedania to jestem zainteresowany jakis wlasciciel lokalu czy firma jak cos wiecie dajcie znac, inne automaty tez mnie interesuja w dobrej cenie.

Na poczatek moge napisac ze stoja automaty na Hali Milenium przy basenie i jak sie wchodzi na mecz na sale od strony szpitala, przy basenie FAST AND FURIOUS motory i TOKYO COP ruchomy symulator, a przy wejsciu na sale TEKKEN 4 chyba wszyscy znaja, DAYTONA USA 2 samochody 2 osobowe, ARCTIC THUNDER skuter sniezny i CYBER CYCLES motory dwuosobowe.
marcinkg
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 11 lut 2006, 18:49
Lokalizacja: kołobrzeg

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości

cron