Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez arczi99 » wtorek, 2 mar 2010, 01:32

Witam serdecznie
Mam pytanko odnośnie sosu czosnkowego (ten jasno różowy) który dają do kebaba w byłym Orient Express, z czego on jest zrobiony lub gdzie można kupić, bo u nas cała rodzina zachwyca się nim. Wiem że na pewno jest na bazie majonezu, no i chodzi mi też o ten pikantny, bo również jest super

Jeśli ktoś wie to prosze podać, będe bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
arczi99
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 15:07

Re: Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez arczi99 » czwartek, 18 mar 2010, 01:33

No dobrze, napwno robią sami, a jak wygląta sprawa z tym sosem pikantnym-czerwony ?
arczi99
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 15:07

Re: Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez Martius » niedziela, 18 kwi 2010, 14:34

1. Sos niewykonalny do zrobienia w domu
2. Sos wykonalny jeżeli masz koncentrat od producenta
3. Sosy mają gówniane
:]
Znajomy prowadzi kebab sos czosnkowy naturalny ma palce lizać ,jogurt naturalny,majonez na kilka litrów kilka ząbków czosnku i przyprawy zero chemicznego ścierwa - ale musi stać minimum 24H w lodówce . Proporcji dokładnych brak ale warto samemu pobawić się jeżeli ktoś lubi aromatyczny ostry sosik .
Tak ogółem sałata z kurczakiem porażka "za knajpki z orient czy coś jakoś tak było mega lepiej"
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez Martius » wtorek, 18 maja 2010, 08:28

Na pytanie z czego jest zrobiony pani kelnerka odpowiedziała że na bazie majonezu czyli tak jak wszyscy rozrabiający koncentrat w butelkach "sos koncentrat" .
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez KaMsOn » wtorek, 18 maja 2010, 22:31

wymyslacie.... kupuja majonez w wielkich wiaderkach m ieszaja to z ketchupem w proporcji 3 :1 i dodaja przyprawy jak do sosu czosnkowego dlatego ma taki kolor i smak :)
KaMsOn
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 1 sty 2009, 23:53

Re: Kebab w Hosso, poszukuje przepisu

Postprzez arczi99 » czwartek, 11 lis 2010, 14:54

Witam po dłuższej przerwie

I odnowie i jeszcze raz poprosze o przepis na czerwony sos (ten ostry) z orienta, może ktoąś z miłych pracowni ków poda skład

Pozdrowienka
arczi99
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 18 wrz 2007, 15:07


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron