Strona 1 z 1

Kac

PostNapisane: piątek, 1 sty 2010, 10:28
przez Kali...
Kac po sylwestrze i nie tytko , jakie znacie najlepsze sposoby , oprócz nie picia dzień wcześniej :)


ja polecam piwko i dobre śniadanko hehe

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 1 sty 2010, 11:38
przez FiDo
lezec i sie nie ruszac poki nie minie :)

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 1 sty 2010, 14:58
przez keeper
FiDo napisał(a):lezec i sie nie ruszac poki nie minie :)


i tylko tupot bialych mew o poklad... :D
Dobre, tluste sniadanie- jakies jaja na boczku :) i kapiel... ewentualnie powietrze z pompki do materaca :wink:

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 1 sty 2010, 15:54
przez cichy
zimne piwko :D
i oklady :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 1 sty 2010, 17:35
przez Agunia
cichy napisał(a):i oklady :twisted: :twisted: :twisted:


z cycków...





kurczaka :P

Re: Kac

PostNapisane: sobota, 2 sty 2010, 12:07
przez FiDo
dzieki bogu juz po kacu

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 16 kwi 2010, 11:02
przez geminatores
2KC i sport, mi od zawsze pomaga :)

Re: Kac

PostNapisane: piątek, 18 cze 2010, 10:34
przez sailor
taki obiadek z prawdziwego zdarzenia: ziemniaczki, kurczak pieczony i surówka, powinny załatwićproblem z kacem :P