Strona 1 z 1

Zgubił się piesek

PostNapisane: czwartek, 29 paź 2009, 19:09
przez good
Niedaleko ulicy walki młodych ADM 2 zaginą piesek wabi się "misiek"
Proszę o pomoc w odnalezieniu
Dla znalazcy NAGRODA...
Proszę o kontakt na pw albo pod nr telefonu 605411849
Kod: Zaznacz cały
http://good27.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4nUX0C29edz