ZLOT: REAKTYWACJA
28 sierpnia, godzina 20:00. schody pod Baltykiem
to chyba tyle 
Etitet:
aaa... i prosze mi sie tutaj deklarowac
to chyba tyle 
Etitet:
aaa... i prosze mi sie tutaj deklarowac

to chyba tyle 


podlapali temat
hehheheh
![whip [smilie=whip.gif]](./images/smilies/whip.gif)
Budyn napisał(a):No proszepodlapali temat
hehheheh
![tease [smilie=tease.gif]](./images/smilies/tease.gif)


Agunia napisał(a):jak zwykle termin du**y

FiDo napisał(a):Agunia napisał(a):jak zwykle termin du**y
nie wymiekaj. bierz wolne w pracy
musiałabym chyba w szpitalu wylądować, żeby wolne dostać 


Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne?

Agunia napisał(a):Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne?
ojjj myślę, że Twoje możliwości aż tak daleko nie sięgają![]()
ale załatwiaj, powodzenia w zmaganiach z kierownictwem
moje macki siegaja wszedzie 
Florek napisał(a):Agunia napisał(a):Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne?
ojjj myślę, że Twoje możliwości aż tak daleko nie sięgają![]()
ale załatwiaj, powodzenia w zmaganiach z kierownictwem
w koncu znam kierownictwo niemoje macki siegaja wszedzie
koniec off topa 
