Strona 1 z 3

ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 20:45
przez FiDo
28 sierpnia, godzina 20:00. schody pod Baltykiem :) to chyba tyle :)


Etitet:
aaa... i prosze mi sie tutaj deklarowac :)

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 20:59
przez Mafi
To ja się tak wstępnie nieśmiało deklaruję. :)

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:03
przez Budyn
No prosze :P podlapali temat ;) hehheheh

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:05
przez Tisaja
...ja również nieśmiało... delikatnie, subtelnie mówię.. : TAK !! [smilie=whip.gif]

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:14
przez cichy
Budyn napisał(a):No prosze :P podlapali temat ;) hehheheh

:twisted: :twisted: :twisted:

bede [smilie=tease.gif]

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:18
przez Florek
nie bede :)

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:20
przez Agunia
jak zwykle termin du**y :P

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:21
przez FiDo
Agunia napisał(a):jak zwykle termin du**y :P


nie wymiekaj. bierz wolne w pracy :)

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:24
przez Agunia
FiDo napisał(a):
Agunia napisał(a):jak zwykle termin du**y :P


nie wymiekaj. bierz wolne w pracy :)



Ty chyba nie wiesz o czym mówisz - wolne?? :lol: musiałabym chyba w szpitalu wylądować, żeby wolne dostać :P

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:25
przez Florek
zalatwic Ci Agunia wolne? :P

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:25
przez FiDo
to sie da zaaranzowac :shuriken:

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:27
przez Agunia
Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne? :P


ojjj myślę, że Twoje możliwości aż tak daleko nie sięgają :P
ale załatwiaj, powodzenia w zmaganiach z kierownictwem :D

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:28
przez Florek
Agunia napisał(a):
Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne? :P


ojjj myślę, że Twoje możliwości aż tak daleko nie sięgają :P
ale załatwiaj, powodzenia w zmaganiach z kierownictwem :D


w koncu znam kierownictwo nie :) moje macki siegaja wszedzie :)

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: wtorek, 11 sie 2009, 21:30
przez Agunia
Florek napisał(a):
Agunia napisał(a):
Florek napisał(a):zalatwic Ci Agunia wolne? :P


ojjj myślę, że Twoje możliwości aż tak daleko nie sięgają :P
ale załatwiaj, powodzenia w zmaganiach z kierownictwem :D


w koncu znam kierownictwo nie :) moje macki siegaja wszedzie :)


ale za słabo znasz Flo, za słabo ;) koniec off topa :P

Re: ZLOT: REAKTYWACJA

PostNapisane: czwartek, 13 sie 2009, 20:38
przez MadziUlka
Mnie też nie mogłoby zabraknąć ;)
A więc do zobaczenia :)