"Zdrowy" inwalida

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: "Zdrowy" inwalida

Postprzez thrakatuluk » piątek, 21 sie 2009, 20:40

Dziś wieczorem na parkingu przy Netto zaobserwowałem jak to można zaparkować na 'kopercie' i nie być ukaranym!

Na 'kopercie' zaparkował' mercedes, model w miarę nowszy. Zero uprawnień do parkowania na takim miejscu (sprawdziłem). Nie miałem przy sobie tel, więc nie mogłem zrobić fotki. Ale patrzę, zbliża się patrol naszej dzielnej Straży Miejskiej, hehee.. Chłopaki podjechali, nie wysiadając przyjrzeli się i.. odjechali :shock:
Okazało się, że pojazd zaopatrzony był w.. tablice rejestracyjne rodem z Bawarii. Nasi chłopcy chyba stwierdzili, że nie będą ośmieszać się poziomem swoich języków obcych i odjechali..
Morał, naucz się kilku słów niemieckich ze słownika i przy konfrontacji z SM wyrecytuj a odejdą bez uszczerbku na portfelu :)
Avatar użytkownika
thrakatuluk
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 12:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: "Zdrowy" inwalida

Postprzez Bombi » poniedziałek, 14 wrz 2009, 14:36

Niestety, zgadzam się z przedmówcą.
Niedawno na pasach na rogu Armii Krajowej, samochód na obcych blachach mało nie potrącił bliskiej mi osoby.
Za "obcym" autem jechała policja. Po zatrzymaniu się i upewnieniu czy z pieszym wszystko w porządku, zadano pytanie czemu służba nic nie zrobiła z kierowcą felernego auta.
Udzielono odpowiedzi:
"Panie! i tak go nie dogonię, poza tym nie widać już numerów"
Resztę pozostawię bez komentarza.

PS. Straż miejska ma nowe uprawnienia:) ciekawam czym będą błyszczeć.
Na razie szpanują śmietniczkiem :lol:
Avatar użytkownika
Bombi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 14 wrz 2009, 13:29
Lokalizacja: Nadmorska
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron