A kogo to obchodzi ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » niedziela, 17 maja 2009, 12:54

Oferta programowa kablówek z Białogardu i Kołobrzegu.
Porównaj, oceń...
Wg mnie Białogard wygrywa w cuglach. Gdybym był prezesem.... dirli, dirli, dirli...

http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez gryb14 » niedziela, 17 maja 2009, 20:07

No rzeczywiście a już ten trzeci pakiet w tej cenie to rewelacja niestety na razie nasza kablówka jest z tyłu dlatego już jakis czas temu z niej zrezygnowałem od grudnia ubiegłego roku czekam cierpliwie na telewizje cyfrową w naszej TKK tylko nie mam pojęcia ile to jeszcze potrwa
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » niedziela, 17 maja 2009, 20:52

Oscar wniosek jest jeden: przeprowadź się do Białogardu. Paliwo, ceny w sklepach i lokalach, ceny mieszkań też są mniejsze niż w Kołobrzegu. Dawaj chłopaku, pakuj manatki i przeprowadzaj się.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » poniedziałek, 18 maja 2009, 09:49

Przy pisaniu wątku czułem, że ktoś takie rady będzie mi dawał. Czuję także, że jesteś Deja Vu emocjonalnie związany z TKK. Nie wnikam dlaczego.
O ofercie programowej / meritum postu / nawet się nie zająknąłeś. Kołobrzeska "kablówka" jako jedyna w Zachodniopomorskiem nie ma w analogu
kanału Kino Polska, o Ale Kino ! już nie wspomnę. Niech to wystarczy za komentarz z mojej strony.
P.S. Ciekawe ile osób ogląda TVN CNBC w naszym nowobogackim miasteczku ? Pewnie niewiele.
Szefostwo TVN przedłużyło okres do osiągnięcia rentowności kanału, bo po blisko 2 latach stacja nie zarobiła na siebie.
Ale Piotr Walter ma duży .... niech się martwi...

P.S. A chłopakiem to ja byłem, gdy Ciebie na świecie nie było.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:20

Właśnie. A kogo to obchodzi. Ja wolę COMEDY CENTRAL po polsku niż np Ale Kino. W Białogardzie jest, ale po niemiecku. W Kołobrzegu po Polsku. Po co mi COMEDY CENTRAL po niemiecku? I co teraz?
Wytłumacz mi jeszcze jedno? Co mają problemy finasowe Waltera do oferty programowej tkk? To, że nie interesujesz się biznesem tylko np programami przyrodniczymi to Twoja sprawa.
Przejdź się chłopaku na spacer, bo widze, że każdy temat który rozpoczynasz to tkk. Schize masz jaką cycuś?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » wtorek, 19 maja 2009, 10:48

Wywołałem temat. Wnioski. Kiepskie argumenty p.t. " Odpyskuję chłopakowi".
A na spacer pójdę i odwiedzę najbliższy punkt oferujący platformę cyfrową.
A moderatorów proszę o zamknięcie tematu. :)

"Każdy temat, który rozpoczynasz to TKK". Naprawdę ?
Mijasz się z prawdą.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » wtorek, 19 maja 2009, 12:40

Oscar zapraszam do obejrzenia jutrzejszych informacji tkk. Oficjalnie zostanie podana informacja o nowej ofercie tkk. Zwiększona ilość kanałów, transmisja cyfrowa a także pakiety programów HD.
Dla jasności napisze, że jest to pierwsza oferta cyfrowa w naszym regionie. Koszalin i Białogard jeszcze nie nadają.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Florek » wtorek, 19 maja 2009, 22:34

no to trzeba bedzie obejrzec co tam ciekawego zmontowales :)
Florek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 21 kwi 2009, 09:46

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » środa, 20 maja 2009, 16:39

obejrzałem wiadomości ........... i niestety nic się nie dowiedziałem znowu wysyłają do siedziby firmy (niestety ale nie mam czasu chodzić do siedziby firmy) czy tak dużo zajmuje czasu powiedzieć coś więcej na antenie jakie programy, jaka cena, jakie programy HD za ile dekodery czy to aż tak wiele, czy nie można coś więcej napisać na tej stronie dlaczego nie ma pełnej oferty na tej stronie przecież to strona kablówki...... chyba że się mylę, marketingowo to kablówka chyba się cofnęła wiele lat do tyłu.
Dlatego prośba jak ktoś coś więcej niech tu napisze (jaka oferta jaka cena -oczywiście cyfrowa a nie analogowa)
pozdrawiam
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Florek » środa, 20 maja 2009, 17:42

czyli Dudi nie zdazyl zmontowac...peszek :D
Florek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 21 kwi 2009, 09:46

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » środa, 20 maja 2009, 18:22

Wydarzenia Dnia nie służą do podawania ofert sprzedaży. Do kablówki nie jest daleko a i telefon każdy już ma w domu i kieszeni.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez richard » środa, 20 maja 2009, 19:07

a od czego jest ta strona ze nawet nie ma na stronie informacji o cyfrowej telewizji kanały nieaktualne po co trzymać taka stronę która jest nieaktualna i nic praktycznie nie można się dowiedzieć, czy oferta kablówki to jakaś tajemnica? że nie można jej zamieścić na tej stronie
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » czwartek, 21 maja 2009, 12:10

Dla chcącego nic trudnego. Przykład ze Świnoujścia. Oferta, cennik...

http://www.tv.slowianin.pl/cyfra.htm

Pan Deja Vu tylko mnie odpowiada na "postawione zarzuty" ?

Mowa jest srebrem, a milczeniem złotem. I słusznie.
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez j0shu4 » czwartek, 21 maja 2009, 13:16

pytanie ile kosztuje pakiet analogowy do tego cyfrowego to raz
dwa zawartość pakietu cyfrowego to żenada nie uważasz ?
typowy przyklad parcia na ilosc nie jakosc
no i najwazniejsze :) co ma puszczanie kanalow SD do cyfrowej jakosci :)
wszystkie kanaly w pakiecie cyfrowym to SD i to zenujacej jakosci SD ( za wyjatkiem polsatu sport extra) o czym moga ci napisac np. posiadaczne CP czy N
ps. gdzie podzialy sie kanaly HD hmmmmmmm.... 8)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez gryb14 » czwartek, 21 maja 2009, 13:40

Drogi j0shu4 dzisiaj dowiedziałem się telefonicznie w Biurze Obsługi Abonenta TKK że: Najtanszy pakiet telewizji cyfrowej kosztuje jeśli dobrze pamietam 12 zł ale jesli nie posiadam telewizji analogowej z Tkk to juz wzrasta cena do 51 zł a później dochodzą nastepne pakiety wiadomo czym wiecej programów tym droższe (popraw mnie jesli się myle bo nie zapisałem cen i nie wiem czy dobrze piszę ) i tak nastepny pakiet jest za 68 zł i najdroższy za 83 zł nam chodzi o podanie programów w poszczególnych pakietach bo wybacz żeby Pani podawała mi przez telefon nazwy 70 programów a nie wszyscy moga sie udac do siedziby niektórzy pracują dłużej niż czynne jest biuro. Aha dekoder cyfrowy kosztuje 1,22 i wypozyczany na zasadach jak modem do internetu te ceny które podałem obowiązuja przy 24 miesiecznej umowie ale gdy zapytałem sie o dekoder HD usłyszałem że na dzień dzisiejszy nic sie na ten temat nie dowiem a wczoraj w wiadomościach ten Pan tak sie zachwycał programami HD miałem zamiar dzisiaj podpisac umowe ale jak nie ma jeszcze programów HD to nie ma sensu. Czy naprawde tak cieżko napisac na stronie TKK informację na temat pakietów i cen bez obrazy na przepychanki słowne macie czas to może też znajdzie sie czas na poinformowanie obecnych i przyszłych abonentów ja sam z chęcia podpisze umowe jeśli bede posiadał wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam Moderatorów i mam nadzieje że wreszcie sie zlitują i pojawią sie informacje
gryb14
Coś tam napisał
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2008, 13:39

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron