A kogo to obchodzi ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez buli23 » piątek, 22 maja 2009, 18:52

Też bym chciał się czegoś dowiedzieć ze strony TKK a nie dzwonić do BOK. Lecz jak zwykle nic tam nie ma.
Np jest TVP Sport a nie ma Polsat Sport.
buli23
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 20 maja 2009, 16:36

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » sobota, 23 maja 2009, 11:21

Przyznasz Joshu4, że oferta nie jest powalająca. Skoro nie jesteś z TKK, możesz i powinieneś otwarcie wyrazić swoje zdanie.
Dominują kanały FTA. To też stawianie na ilość, a nie jakość. Gdzie są kanały Viasat ? Nie ma. A w "zakichanym" Świnoujściu są.
Chyba, że są planowane w terminie późniejszym.
Ceny nie są konkurencyjne w stosunku do platform cyfrowych, co swoim aksamitnym głosem wyraził w materiale redaktor Lewicki.
Tylko jeden mieszkaniec Kołobrzegu odbiera jak dotychczas w wersji cyfrowej i HD kanały TKK ??? . Bo w materiale filmowym dobitnie podkreślał, że odbiera.
A z postów innych Forowiczów wynika, że dekoderów HD, TKK jeszcze nie rozprowadza.... Dlaczego w telewizji się mówi tak, a w realu inaczej ?
To przypomina mi " Alternatywy 4". W TV towarzysz Winnicki mówi co innego, a do sąsiadów, których zaprosił do swojego mieszkania na mecz, bo jako jedyny miał telewizor / kolorowy / i do tego na baterie, mówił co innego. Nihil novi.

Zdaję sobie doskonale sprawę, że Kraków nie od razu zbudowano. Cierpliwość podobnoo jest cnotą....
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez emx » sobota, 23 maja 2009, 12:40

WItam
mam tv z dvbc. Odbieram 68 kanałów w standarcie cyfrowym (SD), 6 kanałów radiowych i 8 o mało co HD :) :) .. jest dźwięk i nie m wizji. Te kanały w SD to w stosunku do analogu oczywiście dużo lepiej. Szkoda, że na jakiś czas nie mogę zobaczyć HD bo nie wiem czy będzie warto brać kanały HD po 6 zł za sztukę !

na stronie tkk jest już spis i podział kanałów cyfrowych - na dzisiaj jeszcze niezgodny z rzeczywistością.
emx
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2008, 20:40

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez j0shu4 » sobota, 23 maja 2009, 13:18

Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Oscar » niedziela, 24 maja 2009, 12:29

Za 40 złotych bardziej się opłaca wziąć platformę cyfrową. Taniej i więcej...
Nie namawiam. Róbcie, jak uważacie, ale uważajcie co robicie.
Brak decyzji to też decyzja.

http://www.cyfraplus.pl/_abo_pakiety-abo2.html
Oscar
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): środa, 14 maja 2008, 18:39

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 25 maja 2009, 16:55

Plus 10 zł miesięcznie za dzierżawe dekodera i od czerwca 42,50 zł a nie 40 zł. Łącznie 52,50 zł.
Oscar, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zapomniałeś dodać, że bez Polsatu.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Maras » poniedziałek, 25 maja 2009, 18:27

A czy mógłby ktoś z osób mających już telewizję cyfrową TKK coś więcej napisać o samym sprzęcie do odbioru. Chodzi mi o techniczny bełkot w stylu czy da sie swoją listę programów ułożyć, czy jest i czy działa EPG, nagrywanie z timerem, osd i tym podobne sprawy. A może jakiś link ktoś zapoda do modelu tunera i do jakiegoś manuala ?
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez r00t » wtorek, 26 maja 2009, 08:51

Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez jsordyl1972 » czwartek, 21 sty 2010, 21:53

witam wszystkich!!!! po zaznajomieniu sie z oferta cyfrowa naszej kablówki stwierdziłem, ze musze pozostac przy swoim cyfrowym polsacie, zapytacie dlaczego? 39 zl za gniazdko plus 12 za podstawowy pakiet, co daje nam 51 zl miesiecznie. ta sama oferta w CP. kosztuje 37.50 . aaa no i nie wspomne, ze w CP nie wyłaczaja dowolnych kanalow w dowolnym czasie i nie wiadomo na jaki czas(oszczednosc nerwow).nie popisaliscie sie kochani, ale plus, ze chociaz cos sie dzieje
jsordyl1972
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2009, 15:49

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez blawatek-blu » środa, 27 sty 2010, 12:41

Jestem ciekawa jak się dowiedzieliście, że w sierpniu TKK podniosła abonament z 35zł. na 39zł. Właśnie dostałam dodatkowa fakturę na koniec roku. Przez pół roku płaciłam źle abonament i nikt nie powiadomił mnie o zmianie. Nie oglądam lokalnych wiadomości z powodów o których nie chcę pisać na forum. Jestem płatnikiem, to może chociaż mała karteczka do skrzynki pocztowej z powiadomieniem by się przydała.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Re: A kogo to obchodzi ?

Postprzez Flo » czwartek, 28 sty 2010, 17:47

podpisuje sie pod tym, zero informacji
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości