Strona 1 z 1

TVN 24 kłamie !

PostNapisane: niedziela, 26 kwi 2009, 11:08
przez Oscar
Na niedzielę na obszar Pomorza Zachodniego i Kołobrzegu zapowiadano 24 stopnie ciepła, jest 12.00, za oknem 14 stopni !
Wiem doskonale, że nad morzem zawsze było chłodniej. Mieliśmy kłamców lustracyjnych, teraz doszli nam kłamcy klimatyczni :(
Obejrzałem cztery prognozy pogody na czterech kanałach. Najbardziej zbliżona prognoza do prawdy była w TV Trwam - 19 stopni, TVP INFO 15 stopni, TVP 2 -17, TVP 1 - -16 stopni. Może za kłamstwo klimatyczne więcej płacą ???

Re: TVN 24 kłamie !

PostNapisane: niedziela, 26 kwi 2009, 13:36
przez lukkas_kg
Oscar napisał(a):TVP 1 - -16




no oni na pewno kłamią.. ide po kurtkę zimową, czapkę i szalik :lol: :lol:

Re: TVN 24 kłamie !

PostNapisane: niedziela, 26 kwi 2009, 22:23
przez FiDo
tv to zalgana suka !!!

Re: TVN 24 kłamie !

PostNapisane: poniedziałek, 27 kwi 2009, 14:20
przez Tisaja
SatH^Raa napisał(a):A wyjdź może na zewnątrz, co? I zobacz ile jest stopni. :lol:


SatH... no wiesz? :shock:
Na zewnątrz jest niebezpiecznie- są pojazdy,ludzie, zwierzęta, pyłki i co gorsza...POWIETRZEeee..!!! :shock: :help:
:lol:

Re: TVN 24 kłamie !

PostNapisane: poniedziałek, 27 kwi 2009, 14:57
przez Florek
FiDo napisał(a):tv to zalgana suka !!!


jak mawial Ludwik Dorn - bura suka :)