Strona 1 z 1

Podsłuchane na ulicy [ mimo woli ]

PostNapisane: wtorek, 14 kwi 2009, 13:11
przez Oscar
- " Słyszała pani? Od 1 maja kablówka planuje podwyżkje "
- " Poważnie ? "
- " Noooo "
- " O wiele podniesą ? "
- " Ja słyszała, że o pińc złoty".
- " To niech se w d... wsadzą ".

Czy te panie miały rację ? Czy to tylko bzdura wyssana z palca ?
A może w zamian za podwyżkę nowe kanały, mam nadzieję, że nie na poziomie TELE 5, czy Polonii 1.

Re: Podsłuchane na ulicy [ mimo woli ]

PostNapisane: wtorek, 14 kwi 2009, 18:56
przez richard
a co z telewizja cyfrową doczekamy sie kiedyś?

Re: Podsłuchane na ulicy [ mimo woli ]

PostNapisane: wtorek, 14 kwi 2009, 23:41
przez Maras
SatH^Raa napisał(a):Dla 1TK o 4 zł (35 -> 39). Pierwsza podwyżka od czterech lat.


Oficjalne info w siedzibie TKK, w Infotekście.


A dlaczego żadnego info nie ma na Waszej stronie www A.D. 2005 ??? Nie oglądam Infotekstu ani nie odwiedzam siedziby firmy od czasu jak TKK naprawia mi obraz od października 2008 roku...bez rezultatu!!
Od 1 maja...to się pożegnamy za takie podejście do abonentów. Totalna olewka. Usterki zgłaszane kilka razy osobiście w TKK i przez telefon = olewka.

richard napisał(a):a co z telewizja cyfrową doczekamy sie kiedyś?

Co tam cyfrowa. U mnie obraz jest w pełnym 3D a momentami podchodzi pod holografię!!

Re: Podsłuchane na ulicy [ mimo woli ]

PostNapisane: środa, 15 kwi 2009, 10:14
przez Oscar
Sprawdziły się częściowo plotki z ulicy. Jednak mieszkańcy coś jednak wiedzą.
Cieszy zróżnicowany tematycznie charakter zapowiadanych kanałów. NGC jest dawno w innych, małych sieciach kablowych.
No, ale lepiej późno, niż wcale. Można śmiało postawić tezę, że od analogowego przesyłu sygnału do domowych gniazdek
nie odczepimy się jeszcze po EURO 2012.
Patrząc na listę kanałów na witrynie TKK mało tam miejsca zostało. Upchane programy tuż koło siebie. Można śmiało usunąć kanały, które mają śladową
oglądalność na granicy błędu statystycznego.