Strona 1 z 1

Wywołanie zdjęcia duzy format

PostNapisane: niedziela, 5 kwi 2009, 14:46
przez PIOTRGAN
Chciałbym się dowiedzieć jaki rozmiar zdjęcia cyfrowego musi być aby wyszło w miarę dobre większe zdjęcie ?

Chciałbym wywołac zdjęcia w wielkości tak 30 na 40 nie wiem czy są takie formaty ale coś koło tego aby pełnił funkcję obrazu w antyramie

Gdzie można to zrobić u nas w miare tanio i czy można wywołać w ten sposób tak koło 10 zdjęć ? czy to za mało ?

Re: Wywołanie zdjęcia duzy format

PostNapisane: niedziela, 5 kwi 2009, 21:44
przez jeepi_srs
jesli ma to byc forma obrazu w antyramie to na jednosci narodowej jest agencja reklamowa "mad".
Wywolywalem tam takie duze zdjecie a dokladniej rzecz biorac drukowali mi. SUper efekt a kwota ok 40zł

Re: Wywołanie zdjęcia duzy format

PostNapisane: poniedziałek, 6 kwi 2009, 10:49
przez Martius
Niestety Kołobrzeg odpada - ceny zabijają jakość usług fotograficznych w tym mieście .
Jeżeli już znajdziesz miejsce gdzie można wywołać duży format - cena cię zwali z nóg .


Tu przydatna tabelka .http://www.e-fotovip.pl/index.php/inf_kat,3,format-zdjec--.htm

Re: Wywołanie zdjęcia duzy format

PostNapisane: środa, 8 kwi 2009, 14:56
przez jeepi_srs
SatH^Raa napisał(a):W lab-necie odbitka 30x45 jakości fotograficznej (minilab, a nie wydruk) kosztuje 8 zł. A za 40 zł to można u nich zupełnie spory format zrobić.


no nie doczytalem o jaki format chodzi pytajacemu. Za te 40 zloty robilem ponad metrowy wydruk