Strona 1 z 1
Awaryjne otwieranie auta

Napisane:
sobota, 14 mar 2009, 19:09
przez Koala
Słuchajcie jest ktos w Kołobrzegu kto bezpiecznie umie otworzyć auto tak by nie wybuł szyby albo rozwiercał zamka zatrzasnąlem kluczyki w bagażniku
POMOCY!!!!!
Re: Awaryjne otwieranie auta

Napisane:
sobota, 14 mar 2009, 20:09
przez report5
powiedziałem pani na radio taksi i przyjechał pan i otworzył
Re: Awaryjne otwieranie auta

Napisane:
niedziela, 15 mar 2009, 19:06
przez Koala
Juz otwarte
pan Piotr 602609024
Polecam szybko i fachowo.