Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » piątek, 27 lut 2009, 16:17

Witam serdecznie, na początku prosiłbym o wyrozumiałość, to dość delikatna sprawa a wiem ze ludzie potrafią się wyśmiewać z czegoś jeśli są anonimowi, nie ukrywam że licze na jakąś pomoc.

Posiadam nadmierne owłosienie na klatce i brzuchu, dodatkowo powstawało z tego uczulenie, także 2 lata temu zacząłem korzystać z usług pani dermatolog w mieście. Podpisałem normalnie umowę i teraz tutaj musze troche rozpisać i wytłumaczyć...

na piśmie było ze najlepiej robić zabiegu w odstępach 2-3 miesiecznych(o czym wiedzialem dawno), z racji sytuacji finansowej spytalem się potem czy dłuższe przerwy zaszkodą mocno, pani stwierdziła ze do ok. 6 miesiecy mozna zwlekac z zabiegiem, powyzej juz duzo sie traci na efekcie.

Moja najdłuższa przerwa była 5miesięczna, tylko dlatego ze po 2 miesiacach zadzwonilem i uslyszlem ze na okres wakacji az do wrzesnia nie beda miec lasera...

Pani dermatolog dała mi ustną gwarancje ze do 6 zabiegów włosy powinny zniknac, lub troche ich ubędzie, a kolejne zabiegi czyli 7,8, itd będą już darmowe, takie dopełniające jakby kilka włosków zostało... Ostatni zabieg mialem 3 miesiące temu, dziś przyszedlem do gabinetu na kontrolę i mialem sie umowic na kolejny juz darmowy zabieg.

Pani dermatolog odpowiedziala ze nie zrobi mi zabiegu za darmo, stwierdzila ze jej sytuacja finansowa na to nie pozwala by komus robić za darmo, że mam do wyboru albo zerwac umowe albo placic dalej. Odpowiedziałem że jestem niezadowolony z efektów i liczylem ze te kolejne juz darmowe chociaz beda dobre, bo pierwsze 5 bylo tragiczne...sama sie przyznala ze nie umiala jeszcze wtedy dobrze :/ Zaczela mi machać umową i pokazywac miejsce gdzie bylo napisane ze najlepiej zabiegi robic w odstępach 2-3 miesięcznych, ale to przeciez nie moja wina ze chcąc sie zarejestrowac odpowiadali ze ZAJĘTE albo NIE MA SPRZĘTU.

Nie rozumiem, co ma mnie obchodzic ze ktoś ma wieksze wydatki?To ryzyko finansowe kazdej osoby która prowadzi wlasna działalnosc. Zresztą dla mnie to żart...codziennie ma mase klientów, płacą sporo, jak dla mnie to szkoda jej godziny robienia komus za darmo bo w tym czasie ktos moze jej dać 500zl za zabieg...

Na koncu wygarnela mi ze mam pokazac jej gabinet który robilby cały przód za 500zł, stwierdzilem ze to nie ja robilem cennik i się dostosowalem, z bulwersem odpowiedziala znów ze mam jej znalezc taki gabinet, ale przepraszam bardzo...dalem ponad 2000zl a efektów nie mam żadnych.

Pomóżcie nie wiem co mam zrobić, wydałem prawie 2500zł, na zdrowiu troche stracilem, bo 1,5godzinne sesje pieszczenia laserem daja ostro... w dodatku włosy zrobily sie bardziej pobudzone i mam wrazenie ze jest ich jeszcze wiecej. Nie wiem czy przysługuje mi odszkodowane albo jak mam wywalczyc te darmowe wizyty które mi obiecała NIESTETY SŁOWNIE. Boje sie tylko ze da swojej sekretarce zeszyt wizyt do przepisania, bo juz dziś mi powiedziala ze raz mialem odstęp ROCZNY, co jest bzdurą. Nie chce sie sędziować, szkoda mojego zdrowia, nie wiem czy jest sens, ale 2250zł piechotą nie chodzą :/

Z góry dziękuje za pomoc i nie ukrywam że licze na was.Takie coś trzeba zwalczać
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez marek » niedziela, 1 mar 2009, 07:33

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Gryfitów 4-6, 78-100 Kołobrzeg
poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30
094-353 01 60
http://www.powiat.kolobrzeg.pl/1/index. ... Itemid=235
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez jeepi_srs » piątek, 6 mar 2009, 10:28

napisz chociaz ktory to dermatolog, albo gdzie przyjmuje.
Niekiedy opnia ludzi przekazywana "ust do ust" jest rowniez dobrym sposobem ukarania nierzetelnych przedsiebiorcow
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » piątek, 6 mar 2009, 18:43

nie jestem mściwy, w sumie chodzi mi tylko o to by odzyskać pieniadze bo zostałem oszukany... ale w sumie masz racje, poza tym opinie są ważne czy to dobre czy złe i wtedy można zdecydować gdzie się udać.

dermatolog o której mowa to Ewa Madej Kłos

btw. dziwny zbieg okolicznosci ze na stronie z opiniami dałem komentarz na to jak mnie potraktowała, a pare dni pozniej jej profilu juz nie było :-) a bylo tam tez kilka nieprzyjemnych komentarzy...
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez jeepi_srs » piątek, 6 mar 2009, 22:27

Szczerze to bylem u niej i moge z pelna odpowiedzialnoscia powiedziec ze mi nie pomogla.
Z racji wykonywanego zawodu mam bardzo duzy kontakt z ludzmi i bardzo duzo nieprzychylnych opini slyszalem na temat tej pani jak i pani dermatolog ktora przyjezdza z koszalina.

Widzisz osobiscie bede ludziom odradzal ten punkt, a Tobie proponuje walczyc o swoje chocby na drodze sadowej !
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » poniedziałek, 9 mar 2009, 19:09

no niestety co poradzic... jesli sie widzi z pozoru mila osobe to mozna pomyslec ze wie co robi i co obiecuje, ale jezeli ktos sie zmienia nie powiem w kogo...gdy juz wszystkie pieniadze wyssała to jest to conajmniej żenujące.
chyba ma za duze mniemanie o sobie i mysli ze nic jej sie nie moze stać, bo ma wlasna firme... jak dla mnie to powinny sie tutaj zgłosic wszystkie osoby ktore wpakowaly w jej usługi kase a efektow nie maja takich jakie powinny być. Najbardziej mnie irytuje ze stwierdzila ze ją nie stać na nic, a kurde przed gabinetem 5 pan czekajacych w kolejce, a chyba kazdy wie ze zabiegi niewazne jakie by to byly to i tak super tanie nie są...
przez takie niekompetentne osoby zanika ogólne zaufanie do oprywatnych gabinetów i usług w nich świadczonych...
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez fblelek » poniedziałek, 9 mar 2009, 21:12

Nie wiem co jest grane ale ja bylem kilka razy u tej dermatolog i jest na prawde wszystko OK, jest to na prawde przesympatyczna osoba i co najwazniejsze bardzo mi pomogla.
fblelek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 21:07

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » wtorek, 10 mar 2009, 10:05

fblelek bo to jest tak... w ciagu 6 płatnych wizyt jak chodzilem to czułem sie bardzo Ok, że ktoś w miły sposób mnie przyjmuje, nie byłem jednak zadowolony z efektów kompletnie, wiec już przełknalem te ponad 2000tys wydane na zabiegi, bo obiecala mi po 6 dalsze darmowe by dokonczyc to co zaczela(kiepsko)dopiero ostatni zabieg byl konkretny ze naprawde poczulem ze cos zaczelo dzialac.
Jak sie ostatnio dowiedzialem efektywnosc zabiegu zalezy od tego jaka moc lasera, jaki sam laser, jak długo przytrzymywany jest on przy skórze podczas impulsu i w jakich odstępach, a ja 5 zabiegow mialem tak, ze zanim przylozyla do skóry i wcisnela to juz odrywala, potem zmienila laser, potem przedluzyla mi termin zabiegu bo stwierdzila ze na lato nie bedzie miala, na koncu zatrudnila asystentke i od poczatku sie uczyli na mnie.
Przebolałem ten fakt, ze wrecz uczyła sie na mnie jak obsługiwac laser, co jest żałosne i jezeli spaprała by to to bym mial problemy skórne!!

Może tobie poprostu nie obiecywala od początku przez 2lata :!: że po 6 zabiegach bedziesz mial za darmo...ja w praktyce mialem tak, ze przed koncem tego roku, po ostatnim zabiegu sama mnie zatrzymala przy wyjsciu i powiedziala ze mam po nowym roku przyjsc na darmowe juz zabiegi. Przyszedlem, przyjela grzecznie, bla bla bla...i nagle pierwsze slowa to NIE ZROBIE ZA DARMO, a jak juz zaczela sie kulturalna rozmowa z mojej strony liczac ze zgodzi sie na to co i tak obiecywała, to zaczela mi sie tak burzyc ze masakra, zupelnie inna osoba, widac bylo normalne zdenerwowanie na twarzy sypala tekstami ze ją to malo obchodzi ze wydalem tyle kasy itd.

Wiec nie dziwie sie ze jestes zdziwiony...moze poprostu Twój przypadek to kwestia 1-kilku zabiegow i sie akurat udało i nie obiecywala ci ze po ktoryms za darmo bedziesz mial jesli bedzie potrzeba dalszych zabiegów...ja ok. 3 miesiace temu tez bym byl zdziwiony ze ktos moze ją oczerniac, ale nie pisze tego wszystkiego z nudow, poprostu mam nadzieje ze zanim ktos pojdzie do niej, to trafi na te posty(w necie jest duzo wiecej na jej temat, niektore pokasowała...)i sie zastanowi czy warto zaufać sztucznej gościnności, już niejedna osoba napisala ze jest bardzo miła, bo ma ciągoty do kasy i to sie sprawdza, bo jak juz ma zrobic za darmo cos co sama obiecala, a wczesniej zabiegi spieprzyla to mowi wprost ze mam sie wypchac...nie tedy droga
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukkas_kg » wtorek, 10 mar 2009, 14:38

ja o tej pani mogę powiedzieć tyle, że zawsze mówiła, że pierwsza wizyta kosztuje, a następna kontrolna jest darmowa ... pitu pitu i nic z tego, kosi równo zawsze
lukkas_kg
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 13:02

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » środa, 11 mar 2009, 13:43

mam do was pytanie, do czego służy forum? :) czy nie do tego by normalnie rozmawiać o wszystkich rzeczach, dzielić się opiniamii o ludziach itd? bo Pani Kłos dziś stwierdziła moim rodzicom, że to ona do sądu mnie poda, bo forum TKK psuje jej opinie, a chyba na opinie trzeba zapracować, prawda? jakoś gdy dobre komentarze trafiały do internetu, to nie miała nic przeciwko by tam pozostały, a złe to już nie mogą tak? :)

Pani Kłos, dziś stwierdziła że mojej zabiegi trwały po 3godziny :lol: :lol: gdzie maksymalnie siedziałem godzine - 1,5, co i tak bylo nie do wytrzymania prawie -3 godziny?? padłbym trupem po 1 zabiegu od przesmażenia i bólu.

Jeśli sprawa trafi naprawde do sądu ze strony tej Pani, to już teraz zapraszam osoby, które czuja się oszukane, możemy iść razem i walczyć o swoje, już z kilkoma osobami się skontaktowalem, gdzie na innych stronach się skarżyły, więc każdy będzie mial możliwość odzyskania tego, co zostało zmarnowane, bo "obsługa byla kiepska"

Można pisać na PW
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » środa, 11 mar 2009, 14:00

Dodatkowo warto przywitać Panią Kłos na forum, skoro sama przyznala rodzicom, że widziała TKK, to już wiadomo kim jest użytkownik

fblelek

(koncowka LEK, od LEKarz? :) )

Chyba nikt przypadkowy by nie wpadl akurat 9marca, wieczorem(gabinet jest chyba do 20, +dojazd itd, akurat 21 hm :) ) na forum TKK, na ten temat, i zalozyl konto by tylko odpisać(1 post użytkownika), a że w tym poście są zawarte pochwały, to jest wręcz pewne to co piszę.

I teraz jasny przekaz do Pani dermatolog, za to jak Pani potraktowała moich rodziców, powinna sie Pani wstydzić i zalatwic to ze mną prywatnie PRZED FAKTEM JAK MNIE PANI OLAŁA, a pisanie sztucznych pozytywnych komentarzy o wlasnym gabinecie to dno...

Rodzice podali numer telefonu, czekam na kontakt, jeżeli załatwimy to jak ludzie, a nie zwierzęta, to publicznie czyli tutaj,zwróce Pani honor za to że potrafi Pani naprawiać błędy w sposób cywilizowany, a następnie poprosze Admina strony, by temat usunął.


ps. ludzie czytaja i wyciągają wnioski i niestety to Pani działania, sprawiaja ze ludziom moze sie odechciec(a moze nie) do pani przyjść. Jakies zakladanie kont by walczyc o opinie mija sie z celem, nikt nie jest z nas głupi by sie nie domyśleć, warto to ciągnąć? :-)

Pozdrawiam
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez fblelek » środa, 11 mar 2009, 19:39

Jeśli czlowieku myślisz ze jestem dermatologiem i do tego kobietą to jestes w wielkim błedzie, obawiam sie ze wszystkie pisane przez ciebie informacje rowniez sa tak samo prawdziwe jak i ten fakt.
fblelek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 21:07

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » środa, 11 mar 2009, 20:29

Tak tak... równie dobrze mogłem napisać że jestem kobietą, takie są zalety internetu :-) w te same dni rozeslalem ten sam problem na rozne strony, tylko tutaj użytkownik poprosil mnie o imie i nazwisko więc podałem, także to nie jest zorganizowana antyreklama, na innych forach wiedzą tylko to, ze ktos z polski ma problem :)

a zalozenie konta by bronic swojej firmy to normalne i w tym momencie obraza Pani użytkownikow, ze nie zorientują się w tym :) przykre... :)

Ja już wypowiadać się nie będe tutaj, chyba ze ktos to dluzej będzie ciągnąć i obrażać mnie jak Pani w ostatniej wypowiedzi :)

zdjęcia tematu z forum porobilem, nagralem kamerą wiec nawet jak zniknie to mam dowód :) na innych stronach to samo.


ps. jeżeli jestes kims innym(i tutaj sie smieje, bo ewidentnie widac ze ktos z tej firmy to wysyła by zalagodzic sprawe, zaklada przypadkowe konto by napisac tylko dobrą wymyśloną opinie a następnie walczy jak lew w dobrym imieniu to cos tu nie tak jest :) ) to napisz na PW chetnie zobacze kto sie kryje za nickiem, wypytam o szczegóły, sprawdze z jakiego komputera była wysłana wiadomość na to forum, a na koncu porównamy z Twoim komputerem :)

Pozdrawiam serdecznie
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez cushu » środa, 11 mar 2009, 22:35

Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » środa, 11 mar 2009, 23:17

Nie wnikam czy ogranicza się do pasjansa czy też nie, i nie zamierzam tego sprawdzać, ale mądrze piszesz i przyznaje Ci racje, tylko niestety Pani dermatolog sama przyznala ze była na forum TKK i chciala nawet rodzicom tą strone włączyc.
Ja mam prawo mieć mało postów bo założyłem tutaj ten temat z myślą żeby lokalni ludzie mi pomogli(nawet zauwaz ze w 1 poscie nie wypisywalem nazwisk itd. dopiero jeepi_srs zaproponowal i stwierdzilem ze źle by się działo jakby to nie wyszło na światło dzienne, gdyz w interneciei ogólnie inni takze pisza źle, a podstawą jest to by ludzie wiedzieli kto jak pracuje i jak postępuje z klientami).

A tutaj nagle po godzinach pracy ktoś przypadkiem trafia na forum tkk, zaklada konto, by napisac pozytywną opinie, a pozniej broni rękami i nogami, nie żyje na tym świecie 1 dzien i wiem ze praktycznie kazdy kto prowadzi wlasna dzialalnosc anonimowo w internecie pisze samemu opinie o wlasnej firmie, sklepie, by przyciągnąc klientów i to jest naturalne. Ale jezeli juz ktos łamie zasady umowy niewazne czy papierkowej czy slownej, a potem pacjenta zbywa tekstami i daje do zrozumienia że ma sie go gdzieś i tak samo postępuje z rodzicami :!: to coś tu jest nie tak.
Dlatego jak ktoś nagle znikąd odnajduje konkretny temat, zaklada profil i broni to mi to poprostu śmierdzi, mam prawo podejrzewac że to jest ta osoba, lub pracownik/rodzina bo nic sie nie dzieje przypadkowo w tych czasach.Chętnie bym poznał tą osobę.

Ja otwarcie pisze, przez pierwsze 6 wizyt pani dermatolog byla dla mnie szalenie miła, po 6 zabiegach jak mialem miec darmowe zaczeło sie...Co tu ukrywac zostałem oszukany i tyle, trzeba być w takiej sytuacji zeby zrozumieć człowieka.

Nie jestem pasożytem, nie zamierzam zerować wiecznie na darmowych zabiegach, nie oczekuje dożywotnich zabiegów, ale nie lubie osób które nie dotrzymują umów, zwlaszcza jeśli na tym zarabiają. Nie mam powodów by ukrywać to co napisałem dziś popoludniu do pani dermatolog prywatnie na email firmowy(kopie mam).
Napisałem bardzo grzecznie, tak jak tutaj(ktoś mi moze zarzucić brak kultury w wypowiedziach?) że mialem ogólnie 6 zabiegów(dalej mialem miec darmowe) 4 byly komlpetnie do niczego zadnych efektow, 5 byl naprawde średni ale zaliczam go jako by był troche udany, 6 był dobry, także zaproponowałem pani dermatolog taką rzecz:

przyjdę na obiecany zabieg darmowy, po wykonaniu zabiegu podpiszę umowe na 3 kolejne zabiegi darmowe w odpowiednich terminach, tym razem chce mieć to na piśmie bym nie zostal powtórnie oszukany, po 4 zabiegach(wybłagana rekompensata mimo ze mialo to być w standardzie darmowe)zrywam współprace. To najbardziej dyplomatyczne rozwiązanie. 4 zabiegi w przeciągu ROKU!! (odstep 2-3 miesiace) to az tak duzo?z pewnością nie, gdyz tam ciągle są kolejki a wiadomo ile kosztuja wszedzie zabiegi takie, tam czasem nie mozna sie dodzwonic a siedzac w poczekalni co chwile dzwoni telefon a pani sekretarka umawia na odlegle terminy, bo juz miejsc nie ma...

Licze na to, że wszyscy szpiedzy firmowi lub sama pani dermatolog usiadzie sobie na spokojnie w domu i zastanowi sie czy warto przeciagac coś z czym i tak stoi na straconej pozycji, gdyz ewidentnie oszukala swojego klienta(mnie) i miłą gościnnością wyciągnela 2250zł,przedzwoni umowi na obiecany zabieg, bede w koncu zadowolony mimo ze tutaj sporo nerwow zżarłem i uważam że to jest dno, że aż musialem wylądowac w internecie z tym, a po zabiegach usune temat gdyż wywiązanie się z umowy jest równoznaczne z poprawą swoich błędów i z pewnoscia nie bede czuł juz urazy do tej osoby.

Jeżeli ktoś uważa że pisze bzdury, to prosze popracować 2 miesiące(przy pensji np. 1100zł, czyli przecietna kwota w kolobrzegu)dać ponad 2000tys osobie która nie zrobi czegoś jak powinna a na koncu powie ze ją to nie obchodzi.

Już nie mam sił pisać, rece opadaja, czekam na odzew pani dermatolog, dodam tylko ze az doslownie serce mnie zaczyna bolec przez tą sytuacje i przez to jak ludzie potrafią chamsko postępowac z innymi ludzmi tylko dla kasy, i mozliwe ze przebadam się, wskazując na to, ze to ta sytuacja tak na mnie zadziałała.

Nie chce robić z tego gorącego tematu, choc wiem ze dla uzytkownikow to ciekawa sprawa miec mozliwosc dorzucenia 3 groszy, ale czekam na telefon od pani dermatolog by zakończyć tą fatalną sprawe.

Pozdrawiam
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron