Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukkas_kg » piątek, 20 mar 2009, 12:28

i jak sie sprawa potoczyla ?
lukkas_kg
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 13:02

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » sobota, 21 mar 2009, 16:29

potoczyła się tak, że cierpliwie czekałem te dni na telefon od Pani dermatolog, nie doczekałem się, a w efekcie dzisiaj przyszla do mnie policja bo Pani Klos złożyła jakas skarge na mnie (podejrzewam że chodzi wlasnie o forum, bo stwierdzila w rozmowie ze przez moje wypowiedzi jej kariera jest "narażona" i że jest "przestraszona" przez ten fakt ).

To trzeba mieć tupet, by zepsuc drogie zabiegi a potem oskarżać niezadowolonego pacjenta. Jakby nie patrzec ludzie wszędzie rozmawiaja o dermatologach, chirurgach, okulistach itd. ktorzy zasłuzyli na stosowny komentarz i to nie przestępstwo, także w poniedziałek zajde na komende, wysłucham czemu w ogole to ja siedze tam i sie tłumacze, a nie pani dermatolog :lol: to jest żenujące... to nawet ja nie złożyłem skargi mimo że zasługuje na nią w 200% bo myślałem, że ktoś kto ma "leczyć" ludzi z dolegliwosci potrafi naprawic swój błąd.
No cóż, teraz każdy będzie się zastanawiac czy warto zajrzeć do konkretnego gabinetu, bo zanim sie obejrzy to moze do domu zapukac policja i sie okaze ze został za plecami posądzony o jakies banalne sprawy jak rozmowa ludzi na forum.

ręce opadają :)
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukkas_kg » sobota, 21 mar 2009, 16:54

a opinia dermatolog leci w dół...
lukkas_kg
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 13:02

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » sobota, 21 mar 2009, 17:21

i może to zabrzmi śmiesznie, ale przykro mi z tego powodu...nie należe do osób mściwych itd. poprostu dbam o swoje sprawy. Gdybym został profesjonalnie obsłużony lub sprawa została by od razu załatwiona, to ten temat by nigdy nie powstał. W efekcie, siedze w domu poddenerwowany sprawa ze ja jako osoba pokrzywdzona jestem jeszcze wzywany przez policje :] Liczyłem na telefon, moze jakies przeprosiny ze zostałem potraktowany w gabinecie jak bydło i zrealizowanie darmowych obiecanych zabiegów, nie doczekałem się i gdyby nie wizyta policji to dalej bym czekał jak jakiś naiwniak...
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez Martius » poniedziałek, 23 mar 2009, 12:45

Z zainteresowaniem przeczytałem kilka postów zamieszczonych w tym temacie , i muszę przyznać iż jestem bardzo ale to bardzo zaskoczony . Forma wypowiedzi przedstawiona przez autora w mojej opinii (staram się być obiektywny ) jest niczym innym jak próba zastraszenia w tym wypadku pani DERMATOLOG do wykonania „opisanych darmowych zabiegów dopełniających .
Jeżeli prawdą iż pani doktor popełniła błąd , nie wywiązała się ze swoich obowiązków powinieneś zgłosić sprawę do odpowiedniego urzędu w trybie natychmiastowym , niż marnować swój czas walkę pacjenta z lekarzem na forum . Najbardziej ciekawym faktem jest zgłoszenie sprawy na policje w tym przypadku można sądzić iż twoje wypowiedzi są wyolbrzymione lub jak kto woli cała forma leczenia przebiegała całkowicie inaczej .
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez lukasik87 » poniedziałek, 23 mar 2009, 15:34

Moja forma jest jak najbardziej na miejscu, ale masz prawo myslec inaczej :] niczego nie wymuszam staram sie zachowywac jak czlowiek niz sie sądowac, nic nie przemowilo a dodatkowo to ja musze sie tłumaczyc co jest zalosne, ale przynajmniej wiem z jaka osoba mam do czynienia, i teraz siłą rzeczy bede sie tlumaczyc policji, w ogole chetnie się dowiem po co w ogole mam sie tlumaczyc i z czego, bo do tej pory jest to dla mnie zagadką :-) wytlumacze wszystko normalnie bo nie mam nic do ukrycia, wszystko opisałem.

Mam nagranie, na którym jest jasno i wyraźnie powiedziane ze mialem miec darmowe zabiegi, po 6 płatnych, więc wybacz ale twoje zdania ze cos wymuszam w tym momencie nie mają żadnej wartości.

Dodatkowo na innej stronie jakiś użytkownik 13 grudnia 2008 dał komentarz na temat dermatolog, cytuję
"Lekarz nieprzyjazny, arogancki , leczy bez pojęcia o medycynie , jej diagnoza " alergia". Okazało się po roku gehenny wyrzeczeń i leczenia tego co nie trzeba, zwykłą grzybicą. A forsę lubi. To nazywa się DOJENIE ..."

i 30 listopada:

"Za szybka, chciałaby szybko wyleczyć pacjenta zlecając dalsze zabiegi np. u kosmetyczki, co doprowadza do pogorszenia danego schorzenia u pacjenta."

http://www.znanylekarz.pl/lekarz-2409-g ... obrzeg.php

(nie trzeba doszukiwac sie strony i prosic o usuniecie komentarzy-zrobilem zdjęcia, wiec jeśli strona zniknie to wkleje zdjecia, nie toleruje ludzi którzy za wszelką cenę próbują ukryć coś co zepsuli, trzeba mieć honor i sie przyznać ;) )

Dodatkowo jeszcze nigdy nie spotkalem osoby która po wizycie specjalnie by szukala lekarza w internecie i dawala opinie, tymbardziej jakies "babcie"ze strony :) przewaznie szuka się takich osob jesli chce sie dać negatywną opinię by móc dać ludziom do myślenia czy warto się tam wybrac, to że napiszę ODRADZAM to nic, każdy decyduje sam.

Mało mnie interesuje czy te osoby walczyły, czy sobie darowały, przepłakały to itd. ja wydałem ponad 2000zł więc nie pozwole by skonczyło się to tylko na marnej opinii.

W temacie już nie mam zamiaru się wypowiadać, teraz biore sprawy w swoje ręce. Dziękuje za wszelkie posty, które były do tej pory, przynajmniej wiem że nie byłem jedyną osobą.
lukasik87
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 27 lut 2009, 16:12

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez Joanna82 » środa, 13 lut 2013, 19:17

Po przeczytaniu waszych postów odechciało mi się do niej iść, choć kiedyś byłam i wydawało mi się, że pomogła. Teraz jednak muszę mieć przeprowadzony zabieg na naczynka i kasy pewnie pójdzie trochę, więc nie chcę zostać oskubana. Możecie poradzić innego dermatologa??
Joanna82
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 13 lut 2013, 19:13

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez hullamul » środa, 6 mar 2013, 21:27

Myślę, że to zgłoszenie na policję to troszkę przesada. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii o usługach danego specjalisty. Ciekawe jestem jakby producenci sprzętu zaczęli pozywać osoby które wyrażają negatywne opinie na ich wyrób. HEHE dajesz 1 gwiazdkę i już masz wezwanie na rozprawę.
Ale zgadzam się z przedmówcą, że przez to posunięcie z policją strzela sobie w kolano. Lepiej by było jakby na forum przedstawiła swoje argumenty i z podniesionym czołem odpowiedziała na zarzuty.
P.S. Kiedyś tez bylem u pani Kłos i muszę stwierdzić, że mi pomogła, ale nie były to jakieś zabiegi poprawiające urodę, ale po prostu choroba.
hullamul
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lis 2009, 11:25

Re: Pomóżcie mi, jestem w kropce...

Postprzez Didi » czwartek, 7 mar 2013, 08:50

Przeczytałem cała dyskusje, i fakt pochwalanie pani przez szybko załozone konto to dziwna sprawa.( chociaż to forum takich sytuacji przez 7 lat kilka przeżyło heh )
Druga rzecz, mam swoją firmę, a wszystko o czym mówię obiecuję proponuje extra zapisuje w umowie. Na gębę w takich sytuacjach nie załatwiałbym nic.
Nie wiem na ile prawdą jest stwierdzenie " na tobie potrenuję zabiegi bo jeszcze nie umiem"(czy coś w tym stylu) ale jeśli takie coś miało miejsce. To jestem wstrząsnięty. To jakby chirurg dostał laserowy skalpel i testował go na operacjach brrrr....

Sprawa nasłania policji to też działanie przewrażliwione. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni a jak nie, to polecam Ci zgłosić się do loklanych mediów, albo do faktu czy tam tvn oni lubią takie sytuacje i wyjaśnia je w chwilę :)

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron