niestety nie stac mnie aby czesto konsumowac ten zwiazek. szczegolnie na wyzszym poziomie
poza tym lubuje sie w kuba libre. zawsze uwazalem smak rumu za ciekawy 
polecam: http://bestofwhisky.pl/
niestety nie stac mnie aby czesto konsumowac ten zwiazek. szczegolnie na wyzszym poziomie
poza tym lubuje sie w kuba libre. zawsze uwazalem smak rumu za ciekawy 



uwielbiam
Zmrożoną 





właśnie teraz popijam, bo się trochę stracham oglądając "egzorcyste", nie jest milusiobarmaid napisał(a):GORZKA ŻOŁĄDKOWA![]()
![]()
![]()
uwielbiam
Zmrożoną
![]()

słodki i taki jakiś pasujący mi - można go kupić w oryginalnej butelce i dla smaku dodać 50 soku z malagi i 50 soku z pomarańcza




teraz pijam nieco bardziej... sofistykowanie




![happy2 [smilie=happy2.gif]](./images/smilies/happy2.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości