kobietki w ciąży łączmy się

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez pigi1981 » piątek, 15 sie 2008, 14:07

roZpoczynam wątek dla młodych mam. zacznijemy od tego do jakich lekarzy chodzicie bo ja jestem zdania że w Kołobrzegu nie ma dobrych gin.
pigi1981
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 15 sie 2008, 12:31

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 18 sie 2008, 07:32

ja jeżdżę do Marii Saczko do Białogardu i jak na razie sobie chwalę
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 18 sie 2008, 20:07

Łącz się lepiej z mężem. On potrzebuje Ciebie a Ty jego.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype:

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez pigi1981 » wtorek, 19 sie 2008, 15:41

a skąd wiesz, że się nie łącze. naprawdę nie wiem o co Ci chodziło w tym poście. jakies kompleksy?
pigi1981
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 15 sie 2008, 12:31

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez karolina » środa, 20 sie 2008, 08:59

Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez keeper » środa, 20 sie 2008, 11:29

ja nie jestem w ciazy, ale mam pytanie do przyszlych mam. Ile razy w ciagu calej ciazy macie robione USG i ile kontroli jest przewidzianych? Chce miec porownanie do opieki lekarskiej w UK.
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez barmaid » środa, 20 sie 2008, 12:24

Na kontrolę chodziłam co miesiąc, USG miałam robione przy każdej wizycie. Zresztą książeczka przebiegu ciąży takich comiesięcznych wpisów wymaga.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez Pigul » środa, 20 sie 2008, 14:13

prawidlowo rozwijajaca sie ciaza nie wymaga comiesiecznych badan USG. jednak coraz czesciej lekarze wykonuja comiesieczne badania dla uspokojenia mam, ktore bardziej wierza opinii lekarza gdy widza bijace serduszko na usg ... to po pierwsze
po drugie ... w Kołobrzegu nie ma dobrych ginekologow ... drugie poronienie z zatrzymaniem martwego plodu (ok. 8 tygodnia) i nie potrafia ocenic co jest przyczyna. nawet nie potrafia wykluczyc zespolu antyfosfolipidowego czy zaburzen genetycznych

rada: szukaj lekarza ginekologa poza granicami Miasta
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez keeper » środa, 20 sie 2008, 20:20

Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez Pigul » czwartek, 21 sie 2008, 14:04

Slonko i wlasnie to mialem na mysli. Kiedy rodzil sie moj Kacperek to byla tylko polozna. Malo tego ... gdy lekarz przyszedl na koniec porodu to skomentowal to (mimo ze wiedzial ze pracuje w ZOZ-ie): "i co musiala sie pani pospieszyc na te godziny wieczorne, zamiast zaczekac do rana". Wczesniej bardzo czesto bylismy u Pani lekarz (nie myslic z doktorem) ze szpitalnej, poniewaz ciaza byla zagrozona. Jednak gdy Monika znalazla sie w szpitalu to Pani LEKARZ nie zainteresowala sie ani na 1 minute stanem. zainteresowanie wrocilo gdy zblizyl sie czas wypisania z oddzialu: "prosze tylko w jak najszybciej przyjsc do mnie na kontrole"
W obecnym zwiazku gdy Kasia poronila w 8 tygodniu z zatrzymaniem plodu i czesciwoym wchlanieciu, lekarz nakazal natychmiastowe zgloszenie sie po zwolnienie lekarskie gdy tylko Kasia zajdzie ponownie w ciaze. i tak zrobilismy ... i co? - cytuje: "jutro jade na urlop wiec prosze zglosic sie za 3 tygodnie". po 3 tygodniach kolejna ciaza byla martwa :(
i tak mozna wymieniac caly czas. Tak wiec mozna ujac to tylko jednym zdaniem (zaznaczam ze to moja wlasna opinia) - W KOŁOBRZEGU NIE MA DOBRYCH GINEKOLOGÓW
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez kołysanka » czwartek, 21 sie 2008, 16:19

Ojej, ale się temat rozwinął :)

Slonko, nie jestem w stanie powiedzieć Ci czy Pani Saczko jest wyrocznią w sprawach ciążowych i ginekologicznych w ogóle, bo pewnie każdemu zdarzają się wpadki i oby tylko na takową nie trafić. Wiem jednak, że to pierwszy lekarz, od którego nie wychodzę wiedząc tyle samo co przed wejściem. Jedno czego na pewno nie można jej odmówić, to pełnego zaangażowania w sprawy pacjentki. Może nawet jest lekko "nawiedzona" :) ale w bardzo pozytywnym sensie. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, sama dopytuje o wiele rzeczy, jak nie jest w stanie na swoim sprzęcie czegoś dokładnie sprawdzić, to mówi wprost, że warto wykonać jeszcze takie i takie badania. Tak jakby sama przeżywała ciążę razem z nami (bo chodzę na badania z mężem).
Co do cen to też raczej normalnie, a może i nieco lepiej niż w K-g, bo w sumie tylko za pierwszą wizytę zapłaciliśmy 100zł, a kolejne comiesięczne już po 70-80zł. Na każdej kontrolne usg - nie z musu, ale bardziej jako "odwiedziny" ;)
Jak tak czytam o Waszych przejściach to coraz bliżej mi do decyzji, żeby rodzić poza Kołobrzegiem. W końcu to powinno być cudowne przeżycie, a nie pasmo udręki i walczenia o swoje...
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez Pigul » piątek, 22 sie 2008, 07:20

Kolysanka, czy moglabys dac na PW namiary na te Pania Doktor? Z gory bardzo dziekuje.
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron