kobietki w ciąży łączmy się

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez KasiaK_Kg » poniedziałek, 20 kwi 2009, 13:30

My z mężem wybraliśmy (po długim poszukiwaniu i zastanawianiu się) wóżek firmy Bebetto model Murano.
KasiaK_Kg
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 3 mar 2009, 15:13

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez mel » środa, 17 cze 2009, 07:54

Cześć, jestem nowa na forum, bo dowiedzialam się, że znajoma otwiera sklep z fajnymi ciuszkami dla nas...nareszcie coś fajnego od czasu sklepu na ul. Rzecznej...widziałam już towar i jest naprawde w czym wybierać ;-) Prawdopodobnie bedzie czynny od początku lipca na ul. Narutowicza-dziś jeszcze DVR collezioni...obok Da marco...Dowiedziałam się, że będą jakieś fajne promocje na początku...W ogóle cieszę się, bo taka sympatyczna jest Aga ;-)) Pozdrawiam Cie Słoneczko w ogóle...Niedugo znów będe w Kołobrzegu ;-)
mel
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 17 cze 2009, 07:46

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez julia » poniedziałek, 10 maja 2010, 14:32

Hej wam wszystkim !!
Co do szpitala w Białogardzie niech was ręka boska chroni przed pomysłem udania się tam na jakie kol wiek leczenie czy poród!!!
Lekarze w tym szpitalu są nie kompetentni !!!! :!: :!: :!:
Pacjenta mają za nic :!: :!: :!: :!: :!: Nie obchodzi ich ze was boli ze nie możecie już wytrzymać !! A skąd ! Podejdzie do ciebie pielęgniarka i powie żebyś brzydko mówiąc" mordę zamknęła bo nie jesteś sama w tym szpitalu " :!: :!: A o jakiej kol wiek pomocy ze strony lekarza czy pielęgniarek możecie zapomnieć jak i o współczuciu :!: :!: :!:
Jak możecie to skorzystajcie ze szpitala w Kołobrzegu !!!
Tam zajmą się wami i pomogą w trudnych chwilach :!: Opieka w Szpitalu w Kołobrzegu jest bardzo dobra i fachowa stanowczo odradzam Białogard a polecam Kołobrzeg :!: :!:
julia
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 10 maja 2010, 14:19

Re: kobietki w ciąży łączmy się

Postprzez kamila » środa, 12 maja 2010, 23:23

kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron