Strona 1 z 4

Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 17:07
przez Tisaja
Na pewnym portalu znalazłam bardzo interesującą dyskusję.Dotyczy ona avatrów.
Trochę to zastanawiające.
Czy avatar przedstawia to, co człowiek chce by inni widzieli, czy to kim jest?
Przyglądając się avatarom na „naszym” forum widzę, że jest różnie. Jedni maja niezmienny, inni co jakiś czas zmieniają na inny...

Eonica- zawsze romantyczna dusza dążąca do miłości idealnej...
marko- wędrowiec, zdobywca...
WZT –niezmienny buntownik....
kamila- zawsze pięknie szalona kobieta...
SatH^Raa- informatyk, fotograf- życie to pikselki...
Mafi- należę do SatH’a....

Ja tak odbieram te avatary... może błędnie, ale jednak coś do mnie mówią, podświadomie kreślę sobie obraz danej osoby... :)

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 17:47
przez rysio
rewelacyjne wnioski. bardzo ciekawa dyskusja - ktory to portal?

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 18:30
przez Tisaja
rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek... :twisted:

http://www.psychologiainternetu.fora.pl ... a,151.html

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 18:42
przez loisslane
Tis, a Twój awatar? "Kobieta zmienną jest"? ;) :lol:

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 19:11
przez FiDo
fido czasem miewa spiecia

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 19:39
przez Budyn
masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 20:35
przez rysio
Tisaja napisał(a):rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek...

kubek z kawą Ci to powiedział??? :zdziwko:

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 20:44
przez Tisaja
rysio- nie... moja lekka złośliwość.. :P

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 20:51
przez Agunia
rysio napisał(a):
Tisaja napisał(a):rysio.. kubek z kawą.. hmm... wieczny malkontent próbujacy zaistnieć.. jakkolwiek...

kubek z kawą Ci to powiedział??? :zdziwko:


nie, z fusów wyczytała :P

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 20:52
przez redlovebloodgirl
Budyn napisał(a):masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)

zupelnie inny? eee tam ja widze pewne podobienstwo :P

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 21:27
przez Budyn
redlovebloodgirl napisał(a):
Budyn napisał(a):masakra ;) a mój zupelnie inny niz ja ;)

zupelnie inny? eee tam ja widze pewne podobienstwo :P


A jak zminilem sie :P przez te 2 lata tyle sie u mnie pozmienialo ze masakra :P sam jestem w szoku :P

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: piątek, 27 cze 2008, 22:37
przez kamila
Tisaja napisał(a):kamila- zawsze pięknie szalona kobieta..
naprawde? nigdy nad tym nie myślałam :lol: :wink:

Re: Nasze avatary...

PostNapisane: sobota, 28 cze 2008, 12:11
przez Uri
no dobra, ale nie u każdego avatar znaczy cokolwiek ;-)
może tyle tylko że się zobaczyło coś interesującego ostatnio