Strona 1 z 1

Użytkownicy atv poszukiwani .

PostNapisane: środa, 21 maja 2008, 14:54
przez Martius
Masz quada ?
:] Szukamy ludzi do wspólnych wypadów np na były poligon w błotnicy .
gg 3816630
lub
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=11330
zapaszam