Strona 1 z 1
Impreza w Mosquito - lany poniedziałek

Napisane:
sobota, 22 mar 2008, 16:35
przez Mazur
Może ktoś z forumowiczów orientuje się czy w lany poniedziałek Mosquito planuje zrobićjakąś imprezę ? Szukałem w necie informacji ale nawet nie znalazłem żadnego numeru telefonu do nich...

Napisane:
sobota, 22 mar 2008, 18:01
przez Koala
prawdopodobnie niedziela poniedziałek bedzie impreza bo piatek sobota post


Napisane:
sobota, 22 mar 2008, 18:35
przez Didi
Slabo szukales, nawet na forum jest info z numerem tele do mosquito
sobota niedziela poniedzialek od 21
nr tel 094 35 55 555
http://mosquito-club.com.pl/

Napisane:
poniedziałek, 24 mar 2008, 13:51
przez Martius
nie wiem czy mi sie coś pieprzy z przeglądarka ale na tej stronie ani jedno Hiperłącze oprócz Galerii "pustej" nie działa .

Napisane:
poniedziałek, 24 mar 2008, 14:09
przez Didi
Strona jeszcze w budowie, lada dzień powinno wszystko działać.