Strona 1 z 2

PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: sobota, 15 mar 2008, 16:02
przez jacekk.
ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 00:00
przez Martius
:twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 09:09
przez Flo
Martius napisał(a)::twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:


zgadzam sie z przedmowca :)

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 10:33
przez jacekk.
Martius napisał(a)::twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:


masz nasrane w glowie, ksiadz rydzyk jestes czy co????forumowy moralista???piszesz bzdury nie na temat. zapisz sie do pisu, do kolka radia maryja he he

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 11:58
przez Martius
Może i mam nasrane .
Rydzyk ? Nie dziekuje .
moralista też nie .
bzdury - no może czasami
Jak chcesz znać moje poglądy polityczne to najbliżej mi do P.O
Radio Maryja - a co to jest ?

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 12:33
przez rysio
u mnie w rodzinie nie ma zwyczaju dawania prezentów na wielkanoc.

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 14:36
przez FiDo
jacekk. napisał(a):ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????


po co kase tracic. idz starym jaja pomaluj

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 15:16
przez jacekk.
FiDo napisał(a):
jacekk. napisał(a):ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????


po co kase tracic. idz starym jaja pomaluj


milcz spamerze...
pokazales ze masz łeb jak dziecko piecioletnie...
i starczy...
ten temat nie jest po to by jacys debile i frajerzy sie wykazywali.wiec jak na razie zero odpowiedzi

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 15:23
przez FiDo
jacekk. napisał(a):milcz spamerze...
pokazales ze masz łeb jak dziecko piecioletnie...
i starczy...
ten temat nie jest po to by jacys debile i frajerzy sie wykazywali.wiec jak na razie zero odpowiedzi


proponuje dowiedziec sie co slowo spamer oznacza zanim skompromitujesz sie po raz kolejny :wink:

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 15:29
przez kamila
FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 15:31
przez FiDo
kamila napisał(a):
FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P


ej, po co to zrobilas? specjalnie edytowalem ta wiadomosc :lol:

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 15:34
przez kamila
FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):
FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P
ej, po co to zrobilas? specjalnie edytowalem ta wiadomosc :lol:
wlasnie po to, by uwiecznic twe igraszki :P

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 17:55
przez Didi
jacek czas odstawic proszki, i zajac sie zona i dzieckiem a nie ciskac sie nie sadzisz?

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 17:58
przez Martius
:twisted: W forum siła