Strona 1 z 1

Andrzej Grabowski nie żyje

PostNapisane: czwartek, 13 mar 2008, 13:19
przez j0shu4
info za http://www.gazetakolobrzeg.pl
Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 14. Andrzej zginął 8 marca o godzinie 15.15 na ulicy Grochowskiej w Warszawie. Czekał na zielone światło na przejściu dla pieszych. Na skrzyżowaniu doszło do kolizji dwóch samochodów, jeden z nich uderzył w sygnalizator świetlny, ten padając uderzył Andrzeja w głowę. Andrzej zginął na miejscu. Wracał do domu. Do rodziny wiadomość dotarła po dwóch dniach. Andrzej nie miał przy sobie dokumentów, a telefon komórkowy był rozładowany. Był kołobrzeżaninem, urodził się w 1970 roku. Pracował w lokalnych mediach m.in. w TKK i Głosie Pomorza...

znalismy go chyba wszyscy i mam nadzieje pozegnamy tłumnie
............................

PostNapisane: czwartek, 13 mar 2008, 13:21
przez barmaid
['] [']

PostNapisane: czwartek, 13 mar 2008, 13:35
przez Tisaja
... chłopak z gitarą....
Co sie dzieje ? ? ? ? :cry:

[']['][']

PostNapisane: czwartek, 13 mar 2008, 16:35
przez Didi
Smierc w taki sposob :(

Znałem go dobrze, poznałem przez Karola I jego brata.

Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie [']

PostNapisane: niedziela, 16 mar 2008, 09:18
przez Agunia__
[`] spoczywaj w pokoju... [`]