No ale co? Muszą być koniecznie 2 piwa? A nie mogą być np. 3 albo jedno? Inny alkohol też odpada? A podłoga ma być jaka? Terakota czy wykładzina?
Dawaj więcej szczegółów o tej gierce.
Dawaj więcej szczegółów o tej gierce.
Deja Vu napisał(a):Jestem porażony.

Deja Vu napisał(a):To straszne co piszesz. Jestem porażony.
Masz coś w temacie do dodania? Nie? To nie nabijaj sobie 10 postów.
Jeszcze jedno pytanko.
Numerki są po bożemu czy na pieska?

Martius napisał(a):Ja jestem za banem dla tego pana .


barmaid napisał(a):I ja słyszałam od pewnej pani pedagog. Widać Deja Vu nieobyty jest w tym temacie

latino napisał(a):czy ktos jeszcze odnosi wrażenie, ze psuje sie klimat na tym forum?
zagladam w nowy temat, czytam, potem czytam odpowiedz DEJA VU i juz mam ochote wylaczyc forum![]()
matko.. 10 post z kolei ktory nic nie wnosi w to forum. debilizm.
chcesz byc fajny?!![]()
sorry za OT, ale chyba trzeba zwrocic uwage modów na ten syf