Strona 1 z 2

PostNapisane: wtorek, 11 mar 2008, 16:30
przez Deja Vu
No ale co? Muszą być koniecznie 2 piwa? A nie mogą być np. 3 albo jedno? Inny alkohol też odpada? A podłoga ma być jaka? Terakota czy wykładzina?
Dawaj więcej szczegółów o tej gierce.

PostNapisane: wtorek, 11 mar 2008, 18:05
przez latino
czy ktos jeszcze odnosi wrażenie, ze psuje sie klimat na tym forum?
zagladam w nowy temat, czytam, potem czytam odpowiedz DEJA VU i juz mam ochote wylaczyc forum ;/
matko.. 10 post z kolei ktory nic nie wnosi w to forum. debilizm.
chcesz byc fajny?! :|

sorry za OT, ale chyba trzeba zwrocic uwage modów na ten syf

PostNapisane: wtorek, 11 mar 2008, 19:17
przez Deja Vu
To straszne co piszesz. Jestem porażony.
Masz coś w temacie do dodania? Nie? To nie nabijaj sobie 10 postów.
Jeszcze jedno pytanko.
Numerki są po bożemu czy na pieska?

PostNapisane: wtorek, 11 mar 2008, 21:58
przez fern
Deja Vu napisał(a):Jestem porażony.


To straszne co piszesz, ale masz w stu procentach rację :shock:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. No ale zwalczajmy ogień ogniem :roll:

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 01:27
przez kazió
Deja Vu napisał(a):To straszne co piszesz. Jestem porażony.
Masz coś w temacie do dodania? Nie? To nie nabijaj sobie 10 postów.
Jeszcze jedno pytanko.
Numerki są po bożemu czy na pieska?


nie wiem czemu,ale pierwsze moje skojarzenie ze od tylu, wiesz.... 2 puszki piwa, chyba ze chlopaki tez pija.

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 11:16
przez Martius
Ja jestem za banem dla tego pana . :twisted:

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 13:02
przez Deja Vu
Martius napisał(a):Ja jestem za banem dla tego pana . :twisted:

Ja też jestem za banem dla tamtego pana.
Temat powinien być umieszczony w linkach albo w dowipach.
Chyba nie wierzycie w tekst ze słoneczkiem? :lol:
Wierzycie? MASAKRA :lol:

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 14:53
przez cushu
To stare jest. Ja o tej zabawie słyszałem ze środowiska poznańskich nauczycieli.

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 14:55
przez barmaid
I ja słyszałam od pewnej pani pedagog. Widać Deja Vu nieobyty jest w tym temacie :twisted:

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 14:56
przez Flo
barmaid napisał(a):I ja słyszałam od pewnej pani pedagog. Widać Deja Vu nieobyty jest w tym temacie :twisted:


moze robil za dziewczynke i po 2 piwach nie pamieta?

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 17:20
przez Mist
ja tam słyszałem,że to się nazywa `gra w gwiazdę`

acz z punktu widzenia astronoma to jedno i to samo :twisted:

PostNapisane: środa, 12 mar 2008, 19:21
przez FiDo
latino napisał(a):czy ktos jeszcze odnosi wrażenie, ze psuje sie klimat na tym forum?
zagladam w nowy temat, czytam, potem czytam odpowiedz DEJA VU i juz mam ochote wylaczyc forum ;/
matko.. 10 post z kolei ktory nic nie wnosi w to forum. debilizm.
chcesz byc fajny?! :|

sorry za OT, ale chyba trzeba zwrocic uwage modów na ten syf


jaki klimat? to forum stracilo klimat juz dawno temu. cieszmy sie, ze w ogole jest jakies
napiecie

PostNapisane: czwartek, 13 mar 2008, 01:52
przez Deja Vu
Klimat? Klimat padł po wyborach. :lol:
A wracając do tematu - do słoneczka potrzeba conajmniej pięci tłuków do popychnia?