Szkółka pływacka
Chcę zapisać ośmiolatka na zajęcia nauki pływania, a potem na zorganizowany basen dla dzieci w podobnym wieku. Może ktoś ma jakieś doświadczenia ze szkółek pływackich w Kgu? Wiem, że jest np. Depka na Milenium, zajęcia w Pro-Vicie... Będę wdzięczna za informacje, relacje, doświadczenia i rady 

To oczywiście tylko opinia wysłuchana.
Nie sposób ucząc się pływać nie łyknąć wody. Może mama kolegi Twojego syna sądziła, że nauke pływania robi się na sali gimnastycznej.
Poza tym napisałam, to opinia owej mamy, nie moja. Boszzzz co za typ dziwny.
ale w Pro-Vicie jest szkółka dla bobasow.
