Strona 1 z 1

laryngolog

PostNapisane: niedziela, 17 lut 2008, 12:57
przez Mafiarz
mam pytanko orientuje sie ktos gdzie w kolobrzegu jest jakis dobry laryngolog?

PostNapisane: niedziela, 17 lut 2008, 13:11
przez Bruno
Nigdzie.

PostNapisane: niedziela, 17 lut 2008, 14:19
przez Bruno
w łamaniu kości są dobrzy ;)
ale nie polecę nigdy przy zapaleniach uszu, czy zatok

PostNapisane: niedziela, 17 lut 2008, 21:39
przez Vin
Slivar przyjmuje prywatnie w domu, a czy w przychodni to nie wiem, a Kowalewski - chyba juz nigdy nie przyjmie nikogo niestety.

PostNapisane: poniedziałek, 18 lut 2008, 12:14
przez Flo
Vin napisał(a):Slivar przyjmuje prywatnie w domu, a czy w przychodni to nie wiem, a Kowalewski - chyba juz nigdy nie przyjmie nikogo niestety.


Kowalewski dobry fachowiec no ale...jak napisalas...niestety

PostNapisane: wtorek, 19 lut 2008, 20:15
przez Mist
miałem nieprzyjemność mieć robiony zabieg mechanicznej mukotomii w kołobrzegu i podczas tygodniowego pobytu w szpitalu cała śmietanka naszych lekarzy, włącznie z ordynatorem załatwili mnie tak, że w środku ścianki nosa zrosły się
do tego wypisując mnie nie przekazali mi prawdziwej informacji o stanie faktycznym

poprawki robiłem w katowicach
zalecam więc dużą ostrożność w korzystaniu z laryngologów w kołobrzegu

PostNapisane: środa, 20 lut 2008, 12:43
przez Mafiarz
no a ja udalem sie do dr kunysza ordynator naszego oddzialu i miejscu gdzie przyjmuje prywatnie ma bdb sprzet moim zdaniem i wydaje sie znac na rzeczy :) i slyszalem o nim rowniez sporo dobrego

PostNapisane: środa, 20 lut 2008, 20:45
przez Flo
Mafiarz napisał(a):no a ja udalem sie do dr kunysza ordynator naszego oddzialu i miejscu gdzie przyjmuje prywatnie ma bdb sprzet moim zdaniem i wydaje sie znac na rzeczy :) i slyszalem o nim rowniez sporo dobrego


:wink:

PostNapisane: piątek, 29 lut 2008, 16:17
przez Nemo
Ja ze swojego doświadczenia polecam dr : Gandeckiego i Łopuckiego. :) :oops:
Poza tym można zajrzeć na stronkę : http://www.zoz.kolobrzeg.pl/ :D Pozdrawiam i zdrowia życzę!! :roll: