Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 09:59
przez Ranger
Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 10:13
przez loisslane
Ranger napisał(a):Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.


ale minus, że człowiek po wyjściu z lokalu jest cały przesiąknięty aromatami smażeniny

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 10:19
przez barmaid
hmmmm, i to jest idealny pretekst do wspólnej kąpieli loiss ;)

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 10:22
przez barmaid
A tak naprawdę Hasky, to kobiecie w domu ugotuj coś, będzie wniebowzięta :)

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 10:23
przez Ranger
loisslane napisał(a):ale minus, że człowiek po wyjściu z lokalu jest cały przesiąknięty aromatami smażeniny


2 razy byłem i w porząsiu. Pewnie od jedzonka zależy i sposobu przyżądzenia.

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 10:44
przez j0shu4
Ranger napisał(a):Polecam chińską na przeciwko Hosso.

Jedzonko bardzo dobre. Ostatnio morskie zwierzaki wyjadałem. Pychota.

Za półmisek z michą ryżu zapłaciłem 20 zł.

Poza tym mają bardzo duży wybór w menu (nie to co w Domku Kata albo Winogronach).

Ceny bardzo przyzwoite od 10 zł jakieś uda kurczaka z frytami. Polecam. Miła atmosfera i przyzwoite ceny.

to chyba normalne ze w restauracji jest mniejsze , bardziej wysmakowane menu niz w jakims gownianym chinskim fast foodzie
ps. jadlem tam ostatnio kaczke
kaczka maratonczyk do tego 10 razy odgrzewana
nie polecam

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 11:32
przez Ranger
j0shu4 napisał(a):to chyba normalne


Widać nie jestem takim światowcem jak ty. Wybacz.

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 11:56
przez j0shu4
Ranger napisał(a):
j0shu4 napisał(a):to chyba normalne


Widać nie jestem takim światowcem jak ty. Wybacz.

echhhh do tego nie trzeba byc swiatowcem niepotrzebnie sie ciskasz
wracajac do tematu w ktorym piszemy o tym gdzie pojsc z kobieta na walentynkowa kolacje
polecam monotematycznie domek kata , stolik najlepiej na pietrze , przynajmniej mozna sie odciac od panujacego na dole wehrmachtu , tanio nie jest ale jedzenie na wysokim poziomie
(polecam poledwiczki w ciescie francuskim)
odpowiednio podane , ozdobione winem domu pachnacym latem i truskawkami
do tego zadnych szpitalnych swietlowek , zapachu wypalonego oleju i dresiarzy
jak ktos woli zjesc slimaki albo swietnego sandacza w ciescie to pod winogrona
dodatkowy plus to kacik dla kaczorow jak nie ma z kim zostawic minus duzy ruch i zero intymnosci

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 12:06
przez chooper
...w tej chinskiej o ktorej Ranger piszesz bylem 2 razy... pierwszy i ostatni :) nie polecam

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 14:59
przez Ranger
j0shu4 napisał(a):polecam monotematycznie domek kata


Pewnie. Ja też. Tyle, że miało być niedrogo, a nie najdrożej.

Z droższych lokali Bella Vista na IV piętrze Hosso jest dobra. Tyle, że to już offtop.

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 15:10
przez j0shu4
Ranger napisał(a):
j0shu4 napisał(a):polecam monotematycznie domek kata


Pewnie. Ja też. Tyle, że miało być niedrogo, a nie najdrożej.

Z droższych lokali Bella Vista na IV piętrze Hosso jest dobra. Tyle, że to już offtop.

w japonskiej jest drozej
w kwote za jedzenie wliczam tez cala otoczke i klase lokalu , domek kata to nie jest droga knajpa porownujac inne restauracje np. w skanpolu , nad morzem znam drozsze
ryz z warzywami u chinczyka jest raczej malo romantyczny a przeciez o to przede wszystkim chodzi

PostNapisane: czwartek, 14 lut 2008, 16:10
przez jeepi_srs
a ja polecam Siedem Światów.
Jedzenie przepyszne i naprawde nie do przejedzenia.
Ceny niesa wysokie, ale napewno warte jedzenia.