Strona 1 z 2

Programy z tkk

PostNapisane: czwartek, 7 lut 2008, 19:11
przez richard
Witam
Może ktoś wie co się dzieje z programami z TKK. Od wczoraj brak sportclub, problemy sa z PULS, polonia 1, tele5.
Kiedy znikna problemy.
Pozdrawiam

PostNapisane: czwartek, 7 lut 2008, 20:00
przez rysio
a ja korzystając z okazji zapytam: jakie programy powinienem mieć w tv jeśli nie płacę abonamentu tkk? u mnie w bloku wszystkie gniazda w mieszkaniach podłączała tkk, zatem siłą rzeczy korzystam z ich gniazda, ale zastanawiam się czy nie powinienem mieć czasem tvnu, bo przecież jest ten program dostępny w eterze. a u mnie nie ma...

PostNapisane: czwartek, 7 lut 2008, 21:30
przez qBa
TVN-u w tzw. pakiecie darmowym z tego co wiem - nie ma :D

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 07:53
przez dziadek
rysio napisał(a):a ja korzystając z okazji zapytam: jakie programy powinienem mieć w tv jeśli nie płacę abonamentu tkk? u mnie w bloku wszystkie gniazda w mieszkaniach podłączała tkk, zatem siłą rzeczy korzystam z ich gniazda, ale zastanawiam się czy nie powinienem mieć czasem tvnu, bo przecież jest ten program dostępny w eterze. a u mnie nie ma...


to jest Twoje gniazdo przez nich założone w Twoim mieszkaniu.
TKK niczego nie musi.
Natomiast administrator budynku zapewnia dostep do TVP 1 i TVP 2.
Polsat robi prezent i można go dostroić bez anteny.
Jak byś grzecznie zapytał o TVN - dowiedziałbys sie że po podłączeniu anteny pokojowej można odbierac TVN.
Tylko kto chce sie uczyc grzeczności ???

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 10:00
przez rotter
a ja mam pytanie odnosnie jakosci obrazu ... Czy beda wkoncu jakies modernizacje aby ten sygnal polepszyc ? Lub czy jakies pakiety wkoncu zostana stworzone aby jakos oddzielic kategorie programow co da wiekszy wybor ?

Re: Programy z tkk

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 10:53
przez qrczak
richard napisał(a):Witam
Może ktoś wie co się dzieje z programami z TKK. Od wczoraj brak sportclub, problemy sa z PULS, polonia 1, tele5.
Kiedy znikna problemy.
Pozdrawiam



Do tego dodałbym jeszcze notorycznie zanikający TVN Turbo.

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 20:43
przez rysio
dziadek napisał(a):
rysio napisał(a):a ja korzystając z okazji zapytam: jakie programy powinienem mieć w tv jeśli nie płacę abonamentu tkk? u mnie w bloku wszystkie gniazda w mieszkaniach podłączała tkk, zatem siłą rzeczy korzystam z ich gniazda, ale zastanawiam się czy nie powinienem mieć czasem tvnu, bo przecież jest ten program dostępny w eterze. a u mnie nie ma...


to jest Twoje gniazdo przez nich założone w Twoim mieszkaniu.
TKK niczego nie musi.
Natomiast administrator budynku zapewnia dostep do TVP 1 i TVP 2.
Polsat robi prezent i można go dostroić bez anteny.
Jak byś grzecznie zapytał o TVN - dowiedziałbys sie że po podłączeniu anteny pokojowej można odbierac TVN.
Tylko kto chce sie uczyc grzeczności ???

chyba czegoś nie zrozumiałem - sugerujesz ze moje pytanie bylo niegrzeczne???? to, mysle, dosc dziwaczna interpretacja. zwyczajnie zapytalem. i nigdzie nie napisalem jakoby to wedlug mnie tkk cos musiala.
o tym ze tvn z anteny pokojowej odbiera to wiem, a o tym czy powinien byc dostepny w moim gniazdku nie mialem pojecia - stad pytanie - i nie bylo w tym cienia niegrzecznosci. nie rozumiem... ludzi...

PostNapisane: piątek, 8 lut 2008, 23:08
przez Joey
tvn z naziemnej ma zasieg moze i dobry ale nie zawsze mozna go ładnie odbierac niestety..

PostNapisane: wtorek, 12 lut 2008, 20:26
przez dziadek
ups - wyszło za sucho ????

pisałem bez złości - bardziej jako wlaściciel mieszkania - bo administracyjne przepisy sa rozwalające.

PostNapisane: wtorek, 12 lut 2008, 21:52
przez Joey
Jaka konkurencja? nie ma szans na inną telewizję kablową w tak małym miescie, pozatym technicznie to tez niezbyt łatwe do rozwiązania. Nie ma co narzekać, nie jest całkiem tak źle.

PostNapisane: wtorek, 12 lut 2008, 22:13
przez rotter
Joey, Nie jest zle ;) Moim zdaniem powinni poprawic jakosc odbieranego sygnalu telewizyjnego a tak to juz mozna sobie odpuscic te kanaly ... Apropo kablowek i oferowanych pakietow to takie Karlino przewyzsza 100 razy oferte TKK , to takie male porownanie :)

PostNapisane: wtorek, 12 lut 2008, 23:48
przez Joey
ciągle widze Gawexa auta, nawet po 3 sztuki na Duboisa i zawsze sie zastanawiam po co tam przyjezdzaja ?