Strona 1 z 1

Gdzie moge zalozyc niedrogo alarm + centralny do auta?

PostNapisane: sobota, 2 lut 2008, 12:50
przez krystian
Jak w temacie.
Najlepiej zeby mozna bylo u tej osoby od razu kupic alarm+centralny.

PostNapisane: sobota, 2 lut 2008, 22:22
przez PIOTRGAN
Ja montowałem w Koszalinie na placu dożynkowym to koło giełdy i jestem zadowolony. w Kołobrzegu nie wiem gdzie ale pewnie w zieleniewie u tego elektryka dostaniesz :)

PostNapisane: sobota, 2 lut 2008, 22:37
przez krystian
PIOTRGAN napisał(a):Ja montowałem w Koszalinie na placu dożynkowym to koło giełdy i jestem zadowolony. w Kołobrzegu nie wiem gdzie ale pewnie w zieleniewie u tego elektryka dostaniesz :)


Ok dzieki za podpowiedz.
Moze ktos jeszcze wie to prosze pisac.

PostNapisane: niedziela, 3 lut 2008, 18:05
przez Flo
na Truskawkowej w Korzystnie

PostNapisane: niedziela, 3 lut 2008, 18:38
przez Mafi
A ile taki kaprys kosztuje?

Re:

PostNapisane: poniedziałek, 14 kwi 2008, 13:26
przez Martius
Mafi napisał(a):A ile taki kaprys kosztuje?

Od ok 400 zł Stały kod pilota, czujniki otwarcia klapy i drzwi, własna syrena - podstawowy
500 zł Pilot o zmiennym kodzie, sygnalizacja syreną i światłami, jedna blokada silnika, czujnik chroniący nadwozie przed włamaniem, funkcja paniki standard
w górę .
Sredniej klasy alarm z osprzętem oraz montażem to od 800 do 1000 zł .

Re: Gdzie moge zalozyc niedrogo alarm + centralny do auta?

PostNapisane: poniedziałek, 14 kwi 2008, 14:16
przez Martius
Funkcja paniki służy odstraszeniu od samochodu
osób niepowołanych. Poprzez wciœnięcie w czasie
czuwania przycisku na około 3 sek. można wywołać
30 sek. alarm.Panikę można wdowolnym momencie
wyłączyć naciskając przycisk pilota. Po wyłączeniu
paniki alarm pozostanie w stanie czuwania, a drzwi
pozostaną zamknięte.

Re: Gdzie moge zalozyc niedrogo alarm + centralny do auta?

PostNapisane: środa, 23 kwi 2008, 07:36
przez markolimp
ja montowalem w korzystnie centralny na przednie drzwi plus alarm 300 zl polecam