Strona 1 z 1

Wynajecie sali

PostNapisane: czwartek, 31 sty 2008, 22:40
przez rotter
Jak w temacie mam do Was pytanie ... Za ile w Kołobrzegu mozna wynajac hale sportowa do grania w pilke halowa czy tez siatkowke lub koszykowke ... interesuja mnie konkretny opis czy daja jakies pilki czy jest mozliwosc negocjacji itp.

Pozdrawiam

PostNapisane: środa, 6 lut 2008, 11:16
przez Pitagoras
Za halą milenium jest hala łucznicza 60 albo 65zł za godzinę.

PostNapisane: środa, 6 lut 2008, 23:31
przez Mist
jeśli wbijesz się w termin w budowlance, to masz do dyspozycji salę, słupki do siatkówki i siatkę oraz niepowtarzalny zapach :twisted:
piłki we własnym zakresie (tak jest najsprawniej, pożyczanie od wuefistów raczej sporadycznie i niechętnie)

w sumie jest to najlepszy wybór w kołobrzegu, imho, tylko z wolnymi terminami zawsze jest kłopot

PostNapisane: czwartek, 7 lut 2008, 10:02
przez james
Pitagoras napisał(a):Za halą milenium jest hala łucznicza 60 albo 65zł za godzinę.


na millenium ciezko sie wbic.
za luczniczke jest 65 zl za godz ale wolne terminy sa zazwyczaj od 21 godz i to tez nie zawsze.
waska tez raczej odpada chyba ze masz znajomosci :wink:
proponuje poszukac w szkolach, moze cos sie znajdzie :D