Strona 1 z 1

Lumpeks zatrudni

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 08:55
przez PO_hater
W Gazecie kołobrzeskiej ukazało się ogłoszenie o treści:

Centrum Odzieży Używanej ul. Budowlana zatrudni kobiety do lat 35
z wykształceniem minimum średnim,
wysoką kulturą osobistą.

Na casting który odbędzie się 31stycznia o 15.30 należy
przynieść C.V, świadectwa szkolne, świadectwa pracy.

....
Ciekawe czy magister historii lub filozofii się nada, ewentualnie doktor nauk ekonomicznych np.
Nie wspomnę o tym, że podawanie płci i wieku w ogłoszeniach jest łamaniem prawa.

Chyba przejdę się popatrzeć na ten casting.

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 10:44
przez ewe
:lol: CV , świadectwa pracy ? niektórym odp............. :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 11:06
przez qrczak
Na casting który odbędzie się 31stycznia o 15.30 należy


Mnie najbardziej to rozbawiło.

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 11:52
przez Slayer
chyba czas dla nich zatrzymał się w 2005 roku... pewnie jeszcze spodziewają się tłumu chętnych...

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 13:10
przez McCool
Slayer napisał(a):chyba czas dla nich zatrzymał się w 2005 roku... pewnie jeszcze spodziewają się tłumu chętnych...

To jest KOŁOBRZEG. Nie Warszawa ani Wrocław - więc wcale bym się nie zdziwił. Miałem okazję nasłuchać się kilku historii znajomych poszukujących pracy w tym pięknym mieście (POZA SEZONEM) - na szczescie mnie ominął ten zaszczyt. Matura na 100%, dwa języki obce - dla niektórych butików to za mało, żeby taka osoba przebiła się przez panią Halinkę, która dostanie taką pracę po znajomości po ciocia Ania poleciła ją szefowej Genowefie :) i tak to się kręci praca w tym mieście...

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 17:28
przez FiDo
to musi byc jakis wyrafinowany lumpeks

PostNapisane: poniedziałek, 28 sty 2008, 17:34
przez Flo
FiDo napisał(a):to musi byc jakis wyrafinowany lumpeks


dla Nelly Rokity :)