poszukuje ludzi, z którymi miałem przyjemność zażywać nauki w szkole onej podstawowej imienia bolka chrobrego z lat 1972-1980
z pomoc jestem dźwięczny
Napisane: środa, 23 sty 2008, 19:56
przez scepticum
eeeee nie bawię się w takie zapodaje - ale dzięki za sugestię jako rodowity kołobrzeżanin wolę ziomków niż jakiś spendus klasus
Napisane: czwartek, 24 sty 2008, 13:17
przez scepticum
tożem wzruszony twym uśmiechem...no to ci tego życzem a co by nie jak tak.... z tego wynika, że w ziomkowym grodzie dopisuje poczucie humoru - nie to co tu w kraka grodzie
serdeczności