Strona 1 z 1

odtwarzacz dvd manta

PostNapisane: wtorek, 15 sty 2008, 22:46
przez richard
Witam:
Może ktoś wie czy w Kołobrzegu (w Koszalinie) któryś ze sklepów RTV ma w swojej ofercie odtwarzacze Manty, chodzi mi o model z HDMI DVD034 LORD czy tylko mozna ja zakupic wiekszych hipermarketach

PostNapisane: wtorek, 15 sty 2008, 23:13
przez go2kolobrzeg
Ja po zakupie na allegro następnego dnia miałem kurierem.