Strona 1 z 1

www.przegieciepaly.pl

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 02:04
przez Deja Vu
Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 07:44
przez j0shu4
kolejne beda wklejki w szalecie miejskim
taka sama zenada jak uzytkownik miasto kolobrzeg

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 08:13
przez Pigul
zgadzam sie z Toba Jurek

Re: www.przegieciepaly.pl

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 08:45
przez Deja Vu
WZT napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Co o tym sądzicie?
www.przegieciepaly.pl


zwisa i powiewa- kazdy sposob na reklame jest dobry no nie???

nooo

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 11:04
przez loisslane
Przegięcie pały to Tygrysek ze Stumilowego Lasu i tym podobne stwory

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 11:22
przez loisslane
SatH^Raa napisał(a):No dobrze, ale zaprasza mnie ta Gazeta. To jakiś mój znajomy? Kolega? Z klasy? Ze szkoły? Po kiego taki twór? Jak dla mnie to się mieści w tej samej kategorii co pluszaki. :)


Skoro nie uważasz jej za swojego znajomego, zignoruj zaproszenie i już. Ludzie mają dziwne pomysły, jeśli nie chcesz, nie musisz przecież brać udziału w szopkach :)

PostNapisane: piątek, 11 sty 2008, 22:13
przez Flo
tez mialem zapa ale wywalilem :)