Strona 1 z 3

ZLOT 25 grudnia!!!!!!!!!

PostNapisane: wtorek, 18 gru 2007, 13:38
przez loisslane
25 grudnia (pierwszy dzień Świąt, wtorek) - ZLOT FORUM!

Tradycyjnie Antidotum, godz. 21, chyba że pojawią się lepsze propozycje. Program także tradycyjny: napoje alkoholowe, tańce, nocne rodaków rozmowy, zdjęcia i lista obecności. Stali bywalcy wiedzą, ze zabawa zawsze jest przednia.
Zapraszamy, i starych wyjadaczy, i nowe nabytki na forum :)

PostNapisane: wtorek, 18 gru 2007, 14:13
przez Flo
zastanowie sie :lol:

PostNapisane: wtorek, 18 gru 2007, 21:27
przez Budyn
opcja warta zastanowienia ;) :p

PostNapisane: wtorek, 18 gru 2007, 22:01
przez Tisaja
To ja.... na chwilkę chociaż.. :)

PostNapisane: środa, 19 gru 2007, 02:31
przez cichy
Budyn napisał(a):opcja warta zastanowienia ;) :p

o tak :D
Tisaja napisał(a):To ja.... na chwilkę chociaż.. :)

tym bardziej... :) :D :D :D

PostNapisane: środa, 19 gru 2007, 11:01
przez Mafi
Zależy do której będziecie siedzieć. Do 22:00 pracuję niestety. :/

PostNapisane: środa, 19 gru 2007, 11:11
przez Flo
Mafi napisał(a):Zależy do której będziecie siedzieć. Do 22:00 pracuję niestety. :/


do zamkniecia :)

PostNapisane: środa, 19 gru 2007, 11:17
przez Mafi
Taa... do zamknięcia to chyba 3 osoby. Flo, byłam już na kilku zlotach i wiem jak to wygląda. :)

No ale nic to, pomyślę.

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 09:56
przez loisslane
Trzeba odświeżyć temat - przypominam o zlocie i zapraszam. Pierwszy dzień Świąt.

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 18:38
przez Flo
loisslane napisał(a):Trzeba odświeżyć temat - przypominam o zlocie i zapraszam. Pierwszy dzień Świąt.


zastanowie sie :P

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 19:16
przez minas
może być i tak ze ja tez sie stawie na chwile :P

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 19:26
przez Agunia__
w pierwszy dzień chyba nie dam rady - nalot rodziny mam ... chociaż może uda mi się wyrwać im na chwilkę ;) postaram się ale nie wiem czy mnie wypuszczą ze szponów "życia rodzinnego" ;)

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 20:40
przez MadziUlka
No ja najprawdopodobniej odpadam...
Wigilia w KOłobrzegu,
ale I i II Dzień Świąt u rodzinki będę...
Miłej zabawy Wam życzę :):):)

PostNapisane: piątek, 21 gru 2007, 22:13
przez mimoza
może dam rad e na 15 minut, ale te terminyśiwteczne nie są dobre - :|