Strona 1 z 1

sylwester........

PostNapisane: poniedziałek, 10 gru 2007, 21:53
przez luki3303
wiem ze nizej jest ogłoszenie o sylwestrze ale ja chcaiłbym wynajac salke na sylwestra nie orietujecie sie gdzie mozna i za jaka cene oraz kontakt porsze podajcie z góry dzieki !!!