Strona 1 z 1

PostNapisane: poniedziałek, 10 gru 2007, 15:47
przez Viru$
Czytaj uwazniej opis torrenta ;P 32 to wersja dla kompow z procem 32 bitowym, a 64 to dla procow 64 Bit.
Poza tym, piractwo jest be. Nie dajesz zarobic pieniazkow MalemuMiekkiemu, wiec nie jestes ajlowju, a jak nie jestes ajlowju, to trzeba Cie killym ;P
Tak na serio, wiekszego crapu od Visty dawno nie uswiadczylem.
:D

PostNapisane: poniedziałek, 10 gru 2007, 16:01
przez Mafiarz
ale do mojego lapka ma wszystkie ster dobre a tak to bym musial szukac i niekoniecznie bylo by dobrze? a gdzie mam spr. jakiego mam procka? mam amd athlon x2

PostNapisane: poniedziałek, 10 gru 2007, 16:02
przez Mafiarz
juz mam :) dzieki bardzo:)