pomozcie! :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Viru$ » poniedziałek, 10 gru 2007, 15:47

Czytaj uwazniej opis torrenta ;P 32 to wersja dla kompow z procem 32 bitowym, a 64 to dla procow 64 Bit.
Poza tym, piractwo jest be. Nie dajesz zarobic pieniazkow MalemuMiekkiemu, wiec nie jestes ajlowju, a jak nie jestes ajlowju, to trzeba Cie killym ;P
Tak na serio, wiekszego crapu od Visty dawno nie uswiadczylem.
:D
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 10 gru 2007, 16:01

ale do mojego lapka ma wszystkie ster dobre a tak to bym musial szukac i niekoniecznie bylo by dobrze? a gdzie mam spr. jakiego mam procka? mam amd athlon x2
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 10 gru 2007, 16:02

juz mam :) dzieki bardzo:)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości